Prekių katalogas

Šilumos siurblys žemė-vanduo Viessmann Vitocal 343-G

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: Z012740
  829176
  Į krepšelį 
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Informacija
  +370 685 22119
 •  Šilumos siurblys žemė-vanduo Viessmann Vitocal 343-G 5,7 - 10,4 kW šildymui ir karšto vandens ruošimui su saulės energijos naudojimu

  „Vitocal 343-G“ – kompaktiška sistema individualiam namui

  YPATYBĖS:

  • Energijos efektyvumo klasė A++
  • Paruoštas jungti prie saulės energijos įrenginio
  • Kompaktiški išmatavimai, todėl pritaikytas mažoms erdvėms
  • Su integruotu 220 litrų karšto vandens rezervuaru
  • Šilumos siurblio valdikliu galima valdyti vėdinimo įrenginį „Vitovent 300-F“
  • Patobulintas nuosavo energijos šaltinio naudojimas iš saulės energijos įrenginių

  Saulės energijos įrenginio valdiklis pridėtas

  „Vitocal 343-G“ yra ypač kompaktiška šilumos siurblių sistema. Sistemoje sumontuotas 220 litrų talpos vandens rezervuaras ir paruoštas prijungti prie saulės energijos įrenginio. Įrenginyje jau įmontuotas valdiklis. Dėl nedidelio užimamo ploto ir iki 10,3 kW galingumo šilumos siurblį rekomenduojama įrengti naujos statybos individualiuose namuose.

  65 °C nutekamojo srauto temperatūra yra pakankamai aukšta patogiam vandens tiekimui. Elektros energiją taupantys siurbliai mažina eksploatavimo išlaidas. O dėl vos girdimo triukšmo veikiant bei veiksmingos garso izoliacijos, „Vitocal 343-G“ galima įrengti šalia gyvenamųjų patalpų, pavyzdžiui, ūkinėse patalpose.

  Lengvai valdomas ir visada pasiekiamas

  „Vitotronic“ valdiklis supaprastina šilumos siurblio valdymą. Paprasto teksto ir grafiniame ekrane rodoma saulės energijos išeiga ir šildymo kreivės. Pagaliau „Vitocal 343-G“ galima valdyti iš bet kurios vietos su programėle „Vitotrol App“ išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje.

  Suderinta: sistemos technika

  „Visuma yra daugiau nei jos dalių suma.“ Remdamasi šiuo posakiu, „Viessmann“ siūlo ne tik atskirus šildymo komponentus, kurie atitinka aukštus „Viessmann“ kokybės, patikimumo ir efektyvumo standartus. Kai kurie gaminiai sujungti į darnią sistemą, kurioje visos detalės suderintos vienos su kitomis. Tik tobulas į sistemą sumontuotų komponentų bendras veikimas sukuria visą novatoriškų aukštųjų technologijų galios potencialą.

  „Viessmann“ sistemos technika apima visa, kas šildymą daro patikimą ir ekonomišką. „Vitotronic“ valdiklis su belaidžiu nuotoliniu pulteliu, galingas „Vitocell“ karšto vandens rezervuaras labai patogiai karštam vandeniui gaminti ir net aukštos kokybės saulės energijos įrenginiai, kuriuos naudojant mažinamos šildymo išlaidos.