Prekių katalogas

Šilumos siurblys žemė-vanduo Viessmann Vitocal 333-G

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: Z012734
  750274
  Į krepšelį 
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Informacija
  +370 685 22119
 • Šilumos siurblys žemė-vanduo Viessmann Vitocal 333-G 5,7 - 10,4 kW šildymui ir karšto vandens ruošimui su arba be integruotu natūraliu vėsinimu (pasirenkama)

   „Vitocal 333-G“ – kompaktiška šildymo ir vėsinimo sistema

  YPATYBĖS:

  • Energijos efektyvumo klasė A++
  • Kompaktiški išmatavimai, todėl pritaikyta mažoms erdvėms
  • Su integruotu 170 litrų karšto vandens rezervuaru
  • "natural cooling" funkcija
  • Šilumos siurblio valdikliu galima valdyti vėdinimo prietaisą „Vitovent 300-F“
  • Patobulintas nuosavo energijos šaltinio naudojimas iš saulės energijos įrenginių

  Žiemą šildo, vasarą vėsina

  „Vitocal 333-G“ yra ypač kompaktiška šilumos siurblių sistema. Sistemoje sumontuotas 170 litrų talpos vandens rezervuaras. Be to prietaisą galima įsigyti su integruota vėsinimo "natural cooling" funkcija. Karštomis vasaros dienomis šiluma iš šildymo apytakos rato atiduodama dirvožemiui.

  Dėl nedidelio užimamo ploto ir iki 10,3 kW galingumo šilumos siurblį rekomenduojama įrengti naujos statybos individualiuose namuose. 65 °C vandens srauto temperatūra yra pakankamai aukšta patogiam vandens tiekimui. Efektyvus vėsinimo apytakos ratas ir elektros energiją taupantys ypač efektyvūs cirkuliaciniai siurbliai mažina eksploatavimo išlaidas.

  Lengvai valdomas ir visada pasiekiamas

  „Vitotronic“ valdiklis supaprastina šilumos siurblio valdymą. Abejojant užtenka paspausti pagalbos mygtuką. Pagaliau „Vitocal 333-G“ galima valdyti iš bet kurios vietos su programėle „Vitotrol App“ išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje.

  Suderinta: sistemos technika

  „Visuma yra daugiau nei jos dalių suma.“ Remdamasi šiuo posakiu, „Viessmann“ siūlo ne tik atskirus šildymo komponentus, kurie atitinka aukštus „Viessmann“ kokybės, patikimumo ir efektyvumo standartus. Kai kurie gaminiai sujungti į darnią sistemą, kurioje visos detalės suderintos vienos su kitomis. Tik tobulas į sistemą sumontuotų komponentų bendras veikimas sukuria visą novatoriškų aukštųjų technologijų galios potencialą.

  „Viessmann“ sistemos technika apima visa, kas šildymą daro patikimą ir ekonomišką. „Vitotronic“ valdiklis su belaidžiu nuotoliniu pulteliu, galingas „Vitocell“ karšto vandens rezervuaras labai patogiai karštam vandeniui gaminti ir net aukštos kokybės saulės energijos įrenginiai, kuriuos naudojant mažinamos šildymo išlaidos.