Prekių katalogas

Šilumos siurblys žemė-vanduo Viessmann Vitocal 222-G

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: Z013727
  583266
  Į krepšelį 
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Informacija
  +370 685 22119
 • Šilumos siurblys žemė-vanduo Viessmann Vitocal 222-G 6,1 - 10,0 kW šildymui ir karšto vandens ruošimui

  „Vitocal 222-G“ – šilumos siurblys už palankią pradinę kainą

  YPATYBĖS:

  • Kompaktiški matmenys, todėl pritaikyta mažoms erdvėms
  • Energijos efektuvumo klasė A++
  • Su integruotu 170 litrų karšto vandens rezervuaru
  • Šilumos siurblio valdikliu galima valdyti vėdinimo įrenginį „Vitovent 300-F“
  • Patobulintas nuosavo energijos šaltinio naudojimas iš saulės energijos įrenginių
  • Integruoti energiją taupantys ypač efektyvūs siurbliai

  Efektyvus, kompaktiškas ir nebrangus

  „Vitocal 222-G“ – kompaktiška šilumos siurblių sistema už palankią kainą. Įmontuotas 170 litrų talpos vandens rezervuaras užtikrina pakankamą ir patogų karšto vandens ruošimą. Mažai vietos užimančius iki 10 kW galingumo šilumos siurblius ypač rekomenduojama įsirengti naujos statybos individualiuose namuose. 60 °C vandens srauto temperatūra yra pakankamai aukšta patogiam vandens tiekimui. Momentinis vandens šildytuvas yra serijinis.

  Lengvai valdomas ir visada pasiekiamas

  „Vitotronic“ valdiklis supaprastina šilumos siurblio valdymą. Abejojant užtenka paspausti pagalbos mygtuką. Pagaliau „Vitocal 222-G“ galima valdyti iš bet kurios vietos su programėle „Vitotrol App“ išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje.

  Suderinta: sistemos technika

  „Visuma yra daugiau nei jos dalių suma.“ Remdamasi šiuo posakiu, „Viessmann“ siūlo ne tik atskirus šildymo komponentus, kurie atitinka aukštus „Viessmann“ kokybės, patikimumo ir efektyvumo standartus. Kai kurie gaminiai sujungti į darnią sistemą, kurioje visos detalės suderintos vienos su kitomis. Tik tobulas į sistemą sumontuotų komponentų bendras veikimas sukuria visą novatoriškų aukštųjų technologijų galios potencialą.

  „Viessmann“ sistemos technika apima visa, kas šildymą daro patikimą ir ekonomišką. „Vitotronic“ valdiklis su belaidžiu nuotoliniu pulteliu, galingas „Vitocell“ karšto vandens rezervuaras labai patogiai karštam vandeniui gaminti ir net aukštos kokybės saulės energijos įrenginiai, kuriuos naudojant mažinamos šildymo išlaidos.