Prekių katalogas

Šilumos siurblys oras-vanduo Viessmann Vitocal 222-S

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: Z015356
  572846
  Į krepšelį 
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Informacija
  +370 685 22119
 • Šilumos siurblys oras-vanduo Viessmann Vitocal 222-S 4,8-10,1 kW 230-400 V tik šildymui arba šildymui ir šaldymui AC (pasirenkama)

  "Vitocal 222-S" - kompaktiškas padalintos konstrukcijos oro / vandens šilumos siurblys naujai statybai ir modernizacijai su integruotu karšto vandens rezervuaru

  YPATYBĖS:

  • Patrauklios kainos padalintos konstrukcijos oro / vandens šilumos siurblys
  • Aukštas karšto vandens komfortas dėl integruoto 210 litrų talpos karšto vandens rezervuaro
  • Didžiausia srauto temperatūra: iki 60 °C
  • Patogus šildymui ir vėsinimui dėl grįžtamosios konstrukcijos.
  • Žemos eksploatacinės išlaidos dėl aukštos COP reikšmės (COP = energijos transformavimo koeficientas) pagal EN 14511: iki 5 (oras 7 °C / vanduo 35 °C) ir iki 4,1 (oras 7 °C / vanduo 35 °C)
  • Vidinis įrenginys su didelio efektyvumo cirkuliaciniu siurbliu, kondensatoriumi, 3 krypčių perjungimo vožtuvu ir valdikliu šildymo / vėsinimo modelyje su integruotu momentiniu vandens pašildymu
  • Paprastai valdomas „Vitotronic“ valdiklis su paprastu tekstu ir grafiniu ekranu
  • Optimalus fotovoltinėse sistemose savarankiškai gaminamos elektros energijos naudojimas
  • Labai tylus dėl Advanced Acoustic Design (AAD), idealiai tinka naudoti kotedžų tipo gyvenvietėse
  • Galimas valdymas ir aptarnavimas internetu per "Viessmann" programėlę naudojant "Vitoconnect (papildoma įranga)
  • Energijos efektyvumo klasė Modelis AWT-BT 221.C04: A++ / A+, modelis AWBT 221.C06-C16: A++ / A++
  • Energijos efektyvumo klasė. Geriamojo vandens paruošimas: A

   

  Padalintos konstrukcijos oro-vandens šilumos siurblys "Virocal 222-S"

  Padalintos konstrukcijos šilumos siurblys „Vitocal 222-S“ ekonomiškai ir nekenkiant aplinkai naudoja lauke esančią šilumą. Siurblį galima pasirinktinai įsigyti tik kaip šildymo arba kaip šildymo ir vėsinimo sistemą.

  "Vitocal 222-S" yra vienas tyliausių šio tipo įrenginių. Dėl Advanced Acoustic Design (liet. pažangaus akustinio dizaino) naktinio režimo metu garso slėgio lygis trijų metrų atstumu yra tik 35 dB(A). Tai leidžia laikytis įstatymų nuostatų pagal triukšmui keliamų techninių reikalavimų, kad, veikiant šilumos siurbliams, kaimynus galėtų pasiekti tik 35 dB (oru), net ir tankiose kotedžų tipo gyvenvietėse.

  Ypač tylus "Viessmann" išorinis įrenginys

  Naujieji nesenstančio dizaino lauko įrenginiai maloniai traukia akį. Prietaisai su vienu ar dviem ventiliatoriais yra mūsų pačių sukurti ir pagaminti.
  Be to, jie ne tik ypač tyliai veikia, bet ir pasižymi labai geru našumu ir puikia apdorojimo ir produkto kokybe – „Pagaminta Vokietijoje“. 

  Žemos eksploatacinės išlaidos dėl didelio efektyvumo

  Naujų siurblių lauko įrenginiuose apsukų skaičiumi reguliuojami spiraliniai kompresoriai ir asimetriniai šilumokaičiai užtikrina didelį efektyvumą. Šių šilumokaičių savybė yra gerokai didesni kanalo skerspjūviai vandens pusėje nei šaltnešio pusėje. Taip padidinamas šilumos perdavimas ir sumažinamas cirkuliacinio siurblio energijos suvartojimas.

  Efektyvus ir kompaktiškas pastato valdymo centras šildymui, aušinimui, karštu vandeniu ir vėdinimui

  Didelis "Vitocal 222-S" sistemos ir "Vitovent 300-F" namų ventiliacijos bloko suderinamumas leidžia pritaikyti pastato valdymo centrą į atitinkantį pastato energetinį poreikius, todėl ypač tinka naujiems pastatams. Dėl modulinio dizaino ir didelio iš anksto įdiegtų komponentų skaičiaus, sistemos derinį lengva įdiegti, sumažinant surinkimo išlaidas.

  Greitas, vietą tausojantis montavimas

  Kompaktiškus ir tylius vidaus įrenginius galima montuoti ir greta gyvenamosios erdvės. Visi svarbiausi pastato šildymo ar vėsinimo komponentai yra integruoti. Lauko įrenginiai yra pripildyti šaltnešiu. Tai leidžia sumontuoti įrenginį paprastai, greitai ir taupant erdvę. Mažo skerspjūvio šaltnešio vamzdžiams reikia tik mažų plyšių sienose.

  Efektyvumo didėjimas – COP: iki 5,0, kai oras 7 °C/ vanduo 35 °C

  Pagrindiniai komponentai prisideda prie efektyvumo didinimo. Tai yra apsukų skaičiumi reguliuojamas spiralinis kompresorius, asimetriškas plokštelinis šilumokaitis ir oro garintuvas su apsauginėmis grotelėmis

  Aukštas karšto vandens komfortas

  Kompaktiškas šilumos siurblio prietaisas „Vitocal 222-S“ dėl 210 litrų talpos emaliuoto karšto vandens rezervuaro-vandens šildytuvo, kuris šildomas vidiniu šilumokaičiu, užtikrina didelį karšto vandens komfortą

   

  Labai tylus dėl Advanced Acoustic Design

  „ Ypač tylus veikimas dėl Advanced acoustics design (AAD) (liet. Pažangus akustinis dizainas). Todėl "Vitocal 200-S" ypač tinka naudoti tankiai apgyvendintose vietovėse, kaip, pvz., kotedžų tipo gyvenvietėse.

   

  EHPA kokybės ženklas
  EHPA kokybės ženklas naudojamas kaip COP (Coefficient of Performance) patvirtinimas skatinimui pagal rinkos skatinimo programą.
  Vokietijos EHPA kokybės sertifikavimo komisija patvirtina, kad "Viessmann" šilumos siurblys "Vitocal 200-S" atitinka EHPA kokybės ženklinimo reglamento reikalavimus.

   

  „Vitotronic“ valdiklis su WLAN funkcija
  Valdikliu "Vitotronic 200" šilumos siurblius galima valdyti nemokamai nuotoliniu būdu išmaniuoju telefonu per interneto sąsaja „Vitoconnect“ (papildoma įranga) ir nemokama programėle „ViCare“. Be to, yra galimybė derinti su centriniais buto vėdinimo prietaisais "Vitovent".