Prekių katalogas

Šilumos siurblys oras-vanduo Viessmann Vitocal 200-S

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: Z015211
  461575
  Į krepšelį 
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Informacija
  +370 685 22119
 • Šilumos siurblys oras-vanduo Viessmann Vitocal 200-S 4,8-10,1 kW 230-400 V tik šildymui arba šildymui ir šaldymui AC (pasirenkama)

   

  "Vitocal 200-S" patrauklios kainos alternatyva naujai statybai ir modernizacijai. Padalintos konstrukcijos šilumos siurbliai yra padalinti į vidinį ir išorinį įrenginius

  YPATYBĖS:

  • Padalintos konstrukcijos oro / vandens šilumos siurbliai, 4 iki 12 kW (kai oras 7 °C/ vanduo 35 °C)
  • Mažos eksploatacinės išlaidos dėl aukštos COP reikšmės (COP = energijos transformavimo koeficientas) pagal EN 14511: iki 5 (oras 7 °C / vanduo 35 °C) ir iki 4,1 (oras 7 °C / vanduo 35 °C)
  • Labai tylus dėl Advanced Acoustic Design (AAD), idealiai tinka naudoti kotedžų tipo gyvenvietėse
  • Aukšta produkto kokybė ir modernus, nesenstantis dizainas - "Pagaminta Vokietijoje"
  • Didžiausia srauto temperatūra iki 55 °C, kai lauko temperatūra -15°C
  • Vidinis įrenginys su didelio efektyvumo cirkuliaciniu siurbliu, kondensatoriumi, 3 krypčių perjungimo vožtuvu ir valdikliu šildymo / vėsinimo modelyje su integruotu momentiniu vandens pašildymu
  • Paprastai valdomas „Vitotronic“ valdiklis su paprastu tekstu ir grafiniu ekranu
  • Šildymas ir vėsinimas viename prietaise dėl grįžtamojo perjungimo
  • Galimas "Viessmann" vėdinimo prietaisų reguliavimas
  • Paruošta naudoti savarankiškai gaminamą elektros energiją, pvz., iš fotovoltinių sistemų
  • COP - optimizuota kaskadų funkcija, skirta iki penkių šilumos siurblių
  • Galimas prijungimas prie interneto per nemokamą programėlę "ViCare" ir "Vitoconnect" (pasirinktinai)
  • Energijos efektyvumo klasė: A++, tipas 201.D04: A+

   

  Ypač tylus "Viessmann" išorinis įrenginys

  Naujieji nesenstančio dizaino lauko įrenginiai maloniai traukia akį. Prietaisai su vienu ar dviem ventiliatoriais yra mūsų pačių sukurti ir pagaminti. Be to, jie ne tik ypač tyliai veikia, bet ir pasižymi labai geru našumu ir puikia apdorojimo ir produkto kokybe – „Pagaminta Vokietijoje“.

  Todėl "Vitocal 200-S" ypač tinka naudoti tankiai apgyvendintuose regionuose, kaip pvz., kotedžų tipo gyvenvietėse.

  35 bB(A) tik 3 metrų atstumu

  Naktinio režimo metu ventiliatoriaus ir kompresoriaus garso galingumas papildomai sumažinamas (taikoma modeliams 04 iki 08). Ši funkcija yra svarbi, kai būtina laikytis teisėtų triukšmo emisijos reikalavimų (techniniai reikalavimai triukšmui: 35 dB (oras)) visų pirma tankiai apgyvendintose apylinkėse, kaip, pavyzdžiui, kotedžų tipo gyvenvietėse.

  Dvigubas saugojimas stabdo konstrukcijos keliamą triukšmą

  Dvigubas, elastinis atsiejimas ir akustiškai optimizuotas šalčio grantinės komponentų išdėstymas efektyviai užkerta kelią garso sklidimui korpusu ir šaltnešio vamzdžiais. Tai beveik pašalina vibracijos perdavimą iš išorinio įrenginio į statinį ar pastatą.

  Efektyvumo didėjimas – COP: iki 5,0, kai oras 7 °C/ vanduo 35 °C

  Pagrindiniai komponentai prisideda prie efektyvumo didinimo. Tai yra apsukų skaičiumi reguliuojamas spiralinis kompresorius, asimetriškas plokštelinis šilumokaitis ir oro garintuvas su apsauginėmis grotelėmis.

   

  Labai tylus dėl Advanced Acoustic Design

  „ Ypač tylus veikimas dėl Advanced acoustics design (AAD) (liet. Pažangus akustinis dizainas). Todėl "Vitocal 200-S" ypač tinka naudoti tankiai apgyvendintose vietovėse, kaip, pvz., kotedžų tipo gyvenvietėse.

   

  EHPA kokybės ženklas
  EHPA kokybės ženklas naudojamas kaip COP (Coefficient of Performance) patvirtinimas skatinimui pagal rinkos skatinimo programą.
  Vokietijos EHPA kokybės sertifikavimo komisija patvirtina, kad "Viessmann" šilumos siurblys "Vitocal 200-S" atitinka EHPA kokybės ženklinimo reglamento reikalavimus.

   

  „Vitotronic“ valdiklis su WLAN funkcija
  Valdikliu "Vitotronic 200" šilumos siurblius galima valdyti nemokamai nuotoliniu būdu išmaniuoju telefonu per interneto sąsaja „Vitoconnect“ (papildoma įranga) ir nemokama programėle „ViCare“. Be to, yra galimybė derinti su centriniais buto vėdinimo prietaisais "Vitovent".