Prekių katalogas

Šildomas gultas Camry CR 7431

 • Šildomas gultas Camry CR 7431

  Kodas: CR 7431
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Gamintojas
 • Šildomas gultas Camry CR 7431 

  Kiekvienas augintinio savininkas žino, kaip svarbu suteikti gyvūnui tinkamą vietą miegoti. Vienas pirmųjų dalykėlių, kurie ateina į mūsų namus su nauju keturkoju, dažniausiai yra pagalvė, ant kurios ilsėsis šuo ar katė. Tačiau kai kuriems augintiniams reikalingi patogumai, pavyzdžiui, galimybė šildyti miegamąją vietą. Todėl, jei jūsų augintinis dažnai šaltas, pagyvenęs ar turi problemų su sąnariais, šildomas gyvūnėlių guolis CAMRY CR 7431 gali būti geras sprendimas.

  Kodėl augintiniams reikia šildomo guolio?

  Tokio tipo guolis puikiai tiks aukštą temperatūrą mėgstantiems šunims ar katėms. Jei jūsų augintinis mėgsta miegoti po antklode, ieško, kaip palįsti po kiekviena antklode ir guli saulėje, net kai kiti ieško šešėlio, tai jūsų gyvūnui skirtas produktas. Kai kurie šunys dėl savo dydžio ar užvalkalo net ir pavasarį jaučia žemą temperatūrą, todėl jiems tokia lova puikiai tiks kaip ištisus metus veikiantis guolis. Kitais atvejais galite naudoti parinktį nustatyti temperatūrą tik žiemą arba rudenį. Aukšta temperatūra ir šilta pagalvė taip pat gali būti išsigelbėjimas, kai šuo ar katė serga ligomis, turi problemų su sąnariais. 

  Kaip veikia šildomas naminių gyvūnėlių anga?

  Mūsų rekomenduojamas guolis yra elipsės formos ir turi platformą, ant kurios šuo ar katė gali padėti galvą. Nuimamas užvalkalas su užtrauktuku yra skalbiamas 40 laipsnių Celsijaus temperatūroje ir leidžia lengvai išlaikyti lovą švarią. Išorinis audinys atsparus mechaniniams pažeidimams, o vidus malonus liesti. Įrenginys turi maitinimo šaltinį, kuris konvertuoja įtampą, o šildymo elementai papildomai įdedami į dangtelį, kad prireikus juos būtų galima lengvai nuimti. 100 cm maitinimo laidas ir 92 cm spyruoklinis laidas leidžia paslėpti komponentus nuo nosies, o dar svarbiau – nuo ​​jūsų augintinio dantų. Dėklas yra šiltų, neutralių žemės spalvų atspalvių, todėl netrukdys interjero dizainui, o šuniui ar katei bus geriau miegoti. 

  • Galingumas: 18 W 
  • Šildomas plotas: 50x42cm 
  • Temperatūra: 50℃ +/-5℃ 
  • Nuimamas audinys skalbimui
  • Bendras dydis: 72x52cm 
  • Adapteris: 220-240VAC, ~ 50 / 60Hz, 0.5A, Den: 12V 1.5A 18W 
  • Audinys: poliesteris