Prekių katalogas

Sėdmaišis Razzy OX Pumpkin vaikams

 • Sėdmaišis Razzy OX Pumpkin vaikams

  Kodas: Razzy OX Pumpkin
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje, 4-8 sav.)
  Gamintojas
 • Sėdmaišis Razzy OX Pumpkin vaikams 

  Aktyviems vaikams!

  Razzy – nedidelis trikampio formos sėdmaišis skirtas vaikams kurių kambariuose nėra daug vietos. Kompaktiškas baldas sukurtas su patogia rankena tad mažiesiems žaidžiant ar tvarkantis kambarį jį paprasta pernešti į kitą vietą. Razzy – rankų darbo sėdmaišis kuris sudarytas iš išorinio užvalkalo ir vidinio maišo o viduje esantys burbuliukai prisitaiko prie kūno formų. Razzy – praktiškas ir patogus sėdmaišis kuris yra mažesnis už Razz ir Razzmatazz sėdmaišius. Pagaminta Lietuvoje.

  Audinys OX - Jaunatviškas ir spalvingas!

  Audinys OX – tai ryškus ir didelį spalvų pasirinkimą turintis audinys ypač tinkantis jaunimui ar ryškesnes interjero spalvas mėgstantiems žmonėms. Visi nori būti „jaunatviškai spalvingi!" todėl tai yra populiariausias mūsų audinys. Įmonės vertina šią medžiagą nes ant jos galima siuvinėti ar spausti prekinių ženklų logotipus ar kitus vaizdus. Šis audinys yra nepralaidus vandeniui praktiškas sėdmaišiai pagaminti iš jo tinkami naudoti viduje. OX audinio išorinis užvalkalas valomas su drėgna šluoste. Pagrindiniai privalumai:Valomas išorinis užvalkalasNepralaidus vandeniui audinysTechninė informacija: Audinys - 100 % poliesteris padengtas PVC danga Audinio svoris: 380 g / m² Atsparumas dilimui: 60 000 (Martindale'o testas) Valomas audinys Atsparumas šviesai: 4/8 (pagal standartą ISO 105-B02) Išpakavus naują sėdmaišį išorinis užvalkalas iš OX audinio gali būti šiek tiek susilamdęs. Užtikriname jog naudojant sėdmaišį audinio raukšlės išsitiesins.PASTABA: Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių nes audinys gali šiek tiek nublukti.

  Priežiūros instrukcija:

  OX audinio išorinis užvalkalas valomas su drėgna šluoste. Sėdmaišio išorinio užvalkalo nėrekomenduojama skalbti skalbimo mašinoje nes skalbimas suminkština audinio PVC sluoksnį todėl OX audinys gali sutrūkinėti ir suplyšti.