Prekių katalogas

Sausas maistas Meowing Heads Fat Cat Slim 1.5kg

 • Sausas maistas Meowing Heads Fat Cat Slim 1.5kg

  Kodas: Heads Fat Cat Slim 1.5
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje, 3-4 sav.)
 • Sausas maistas Meowing Heads Fat Cat Slim 1.5kg 

  Kas šiame maiše? Tik geri ingredientai... kaip lašiša, vištiena, saldžios bulvės, žirniai, kiaušiniai, jūros dumbliai, pomidorai, morkos, spanguolės ir juka!

  • Pagaminta iš natūralių ingredientų, nenaudojamos dirbtinos spalvos, kvapai, konservantai ir GMO. Tai mes jums pažadame.
  • Sumažinto riebumo receptas-sukurtas per didelio svorio ir naminėms katėms.
  • Be grūdų – nenaudojami grūdai žinomi kaip alerginių reakcijų sukėlėjai katėms.
  • Kvapų kontrolė- pridėta jukos, kuri mažina nemalonius kakučių kvapus.
  • Patvirtinta VET – patvirtino veterinarijos profesionalai visoje JK

  Sudėtis: 70% Lašišos, Vištienos ir Žuvies: šviežios lašišos 29%, džiovintos vištienos 24%, saldžios bulvės, džiovintos žuvies 12%, žirnių krakmolas, šviežios vištienos 5%, augalinės skaidulos, lašišos taukai, pomidorai, jūros dumbliai, morkos, spanguolės, juka, gliukozamino 30mg/kg, metylsulfonylmetano 30mg/kg, chondroitino sulfato 20mg/kg, mineralai.

  Analitinės sudedamosios dalys (%): Žalių baltymų 38%, žalių riebalų 13%, žalios ląstelienos 4%, žalių pelenų 10%, Omega-6 2%, Omega-3 1,4%.
  Maistiniai priedai (1-ame kg): Taurino 1 000 mg. L-Karnitino 480mg, vitamino A 21.476TV, vitamino D3 1.641TV, vitamino E 192TV. Mikroelementai junginiuose: geležies, kaip chelatinio geležies (ii) hidrato su glicinu 77mg, cinko, kaip chelatinio cinko hidrato su glicinu 60mg, mangano kaip chelatinio mangano su glicinu 7,7mg, vario, kaip chelatinio vario hidrato su glicinu 2,9mg, jodo kaip bevandenio kalcio jodato 0,72mg.

  Maitinimo nuorodos: Mūsų normos lentelėje yra kaip patarimas. Prašome pasitikrinkite pas savo veterinarijos gydytoją ar Jūsų katė yra tinkamo svorio. Patariame keisti 25% seno maisto šiuo maistu, kas antrą dieną iki tol kol visu 100% pereis prie Meowing Heads.
  Gyvūnas visada turi turėti švaraus vandens. Laikyti uždarytą, vėsioje, sausoje, tamsioje vietoje. Galiojimas, serijos nr. ant pakuotės Pagaminta: Anglijoje, Pet food Ltd.