Prekių katalogas

Šampūnas su Argano aliejumi visų tipų plaukams Enzo 250 ml

 • Šampūnas su Argano aliejumi visų tipų plaukams Enzo 250 ml

  Kodas: 4779045430191
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
 • Šampūnas su Argano aliejumi visų tipų plaukams Enzo 250 ml 

   

  Enzo Shampoo plaukų šampūnas – tai arganų deivės lengvas, sąmoningas ir šviesus prisilietimas prie jūsų plaukų! Enzo Shampoo plaukų šampūnas – tai medvilnės purumas, lengvumas ir laisvė jūsų plaukuose! Pažadink savyje deivę jau nuo pirmo plaukų plovimo ir mėgaukis plaukais, kuriuos malonu liesti, tyrinėti, įkvėpti ir svajoti! 

   

  • Kilmės šalis: Lietuva
  • Talpa: 250 ml

   

  Subtilus plaukų purumas – yra vienas iš trokštamiausių pasiekti rezultatų pasaulyje! Nuostabūs žvilgantys plaukai reklaminiuose stenduose, aktorės ir manekenės su nepriekaištingais ir klusniais, tačiau lengvo purumo nepraradusiais plaukais, šokančios vėjyje… Gražu, tiesa?

  Enzo plaukų šampūnas – sąmoningas pasirinkimas atskleidžiant moterišką laisvę, eleganciją ir lengvumą. Reguliariai naudojant šį šampūną plaukai įsisavina naudingąsias medžiagas, kurios kuria įstabų pokytį – plaukai tampa sveiki, žvilgantys, lankstūs ir minkšti, ritmingai purūs ir suteikia malonų nesvarumo jausmą. 

  Pagrindinis ingridientas – arganų aliejus. Jis puikiai pamaitina visų tipų plaukus, atkuria plaukų struktūrą, suteikdamas jiems gyvybingumo, žvilgesio, minkštumo ir purumo, ypač ties šaknimis. Tokio purumo, kur kiekvienas plaukas tarsi įsuptas į atskirą medvilnės žiedą, tačiau visi kartu plaukai juda ritmingai, lengvai ir darniai. Į tokius plaukus norisi panirti, juos uosti, liesti, kedenti…

  Enzo shampoo atgaivina ne tik plaukus, o ir pačią galvos odą. Oda tampa sveikesnė, minkštesnė, gaivesnė, suaktyvinta kraujotaka padeda lengviau įsisavinti iš šampūno naudingas medžiagas ir, pavyzdžiui, vitaminą E. Sveikos odos pojūtis kuria ne tik fizinį, bet ir emocinį lengvumą, šviesumą, nuotaika tampa pakilesnė.

  Sveiki ir maloniai purūs plaukai – pozityvi siela!

  O tam, kad užtikrintumėte maksimalų Enzo Shampoo plukų šampūno efektyvumą prieš naudojimą suplakite buteliuką.  

  Enzo Shampoo plaukų šampūnas yra tirštas, todėl jo užtenka ilgesniam naudojimui. Eiga:

  • Išpauskite reikiamą kiekį plaukų šampūno ir paskirstykite tarp delnų.
  • Švelniai paskirstykite produką: pradėkite tepti šaknis, tuomet per visą plaukų ilgį. Kodėl?

  Jūsų tikslas yra maloniai purių plaukų jausmas, tiesa? Tam, kad plaukai išliktų darnūs ir ritmingai judantys, laisvai fiksuojami ir tuo pačiu purūs tereikia, kad didžiausias purumas prasidėtų nuo šaknų, todėl jas tepkite pirmiau, o nuo jų likusį kiekį šampūno tempiamais judesiais tarp pirštų tarsi pratemkite ant likusių plaukų.

  • Neskubėkite nuplauti. Palikite porai minučių, taip šampūnas puikiai įsigers ir prisodrins plaukus vitaminais bei jaukiu kvapu.
  • Išskalaukite šiltu vandeniu.

  Dar dušo metu pastebėsite, kaip atgaiva lepina jūsų galvos odą ir lengvai pajusite, kokie lengvi, minkšti ir švelnūs tampa plaukai. O po dušo mėgaukitės žvilgančiais, maloniai puriais plaukais ir šviesia galva! 

  Enzo Shampoo patiks kiekvienai gamtos dukrai – deivei, nes šampūnas yra sukurtas iš draugiškų aplinkai, ekologiškų ingidientų. O pagrindinis puoselėjantis, stiprinantis, maitinantis ir malonų purumą plaukams suteikiantis ingridientas yra arganų aliejus.

  Plaukų šampūnas yra efektyvi pirminė priemonė, tačiau tam, kad naudojimo rezultatas bus efektyvesnis ir pastebimesnis dažnai yra rekomenduojama naudoti alternatyvią priemonę. Kokią? Geriausia tokią, kuri apsaugo nuo aplinkos poveikio, kurio nekontroliuojame (oras, vėjas, saulė ir pan.), pavyzdžiui Enzo Mask Deep Repair.