Prekių katalogas

Rinktis elektrinį ar vandens gyvatuką?

Rinktis elektrinį ar vandens gyvatuką?

Negali apsispręsti, kuris vandens ar elektrinis gyvatukas išpildys visus jūsų lūkesčius? Perskaitykite mūsų patarimus, kurie padės išsirinkti kokybišką prietaisą lengviau.

Gyvatukai visais laikais buvo lyg nepastebima vonios kambario detalė, į kurią nebekreipdavom dėmesio, nors iš tikro jų dėka vos per penkiolika minučių jau praktiškai išdžiūsta po maudynių padžiautas rankšluostis, o ką dar kalbėti apie permirkusius drabužius, kai lauke būnam užklupti audros! Štai tada gyvatuko nauda išryškėja labiausiai.

Tačiau remontuojantis ar šviežiai įsikuriant vonią gali kilti klausimas, kokį gyvatuką rinktis, elektrinį ar vandens? O gal geriausias variantas kombinuoti gyvatukai? Visų šių tipų džiovintuvai parduodami įvairių spalvų, formų ar net iš vamzdžio išraitytų ornamentų. Skiriasi jų kaina ir veikimo principas, tačiau iš plataus pasirinkimo kiekvienas sugebės pasirinkti jam tinkamiausią džiovintuvą voniai.

Vandens gyvatukai netinkami geriamojo vandens sistemoms, o tik šildymo. Jų veikimo principas – šildymui skirtas vanduo keliauja per gyvatuką ir šildo jį. Rinkoje šiandien yra visokių formų ir dydžių džiovintuvų rankšluosčiams. Galima rasti net ryškių spalvų gyvatukų su įvairiais netradiciniais išraizgymais. Vandens džiovintuvų minusas – jie bus šalti vasaros metu neveikiant namų šildymui.

Elektriniai gyvatukai patogūs tuo, jog juos galima įsijungti tiek žiemą, tiek vasarą. Elektrinių džiovintuvų taip pat galima rasti įvairių formų bei spalvų. Šie gyvatukai veikia paprasčiausiai įjungiant juos į elektros lizdą. Tai patogus pasirinkimas voniai vasarnamyje, kurioje šio įrenginio prireiktų tik retkarčiais, čia apsilankius pailsėti ir pasinaudoti rankšluosčių džiovintuvu.

Tačiau bene geriausias ir praktiškiausias pasirinkimas – tai kombinuoti gyvatukai, kurie žiemą taupys elektrą, nes bus šildomi visos namų šildymo sistemos vandeniu, o vasarą bus įjungti tik Jūsų pageidavimu.