Prekių katalogas

Rinkinys Lampe Berger Aroma Happy

 • Rinkinys Lampe Berger Aroma Happy

  Kodas: 4676
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Tipas
  Kvapų/katalitinės lempos
 • Rinkinys Lampe Berger Aroma Happy  

  Technologija

  Lampe Berger Paris siūlo technologiją, kurios esmė yra AIR PUR System 3C dagtis, gavusi net šešis tarptautinius patentus. Dagtis sudaryta iš tauriųjų metalų - platinos ir keramikos. Naudojant ją su Lampe Berger skysčiais, vidaus patalpų oras yra švaresnis nei naudojant bet kurią kitą iki šiol sukurtą sistemą.

  Lampe berger lempos gaminamos naudojant aukštos klasės žaliavas, pavyzdžiui, Limoges (Limožo) porcelianą, satino stiklą, prabangų krištolą, keramiką, molį ar Murano stiklą.

  Kokybė

  Daug dėmesio ir nuolat skiriama kokybės rodikliams. Sudėtinės dalys, iš kurių sudarytos Lampe Berger kvapiosios medžiagos, atitinka nustatytus vidinius standartus, kurie yra griežtesni už Europos ir Amerikos keliamus farmakopėjos (IFRA) reikalavimus. Nepriklausomoje laboratorijoje reguliariai atliekami kokybės testai, tikrinant kiekvienos naujos kvapniosios medžiagos garus, susidarančius difuzijos metu, kad juose nebūtų anglies monoksidų arba BTEX ar bet kurių kitų sveikatai kenksmingų medžiagų.

  Kuriant kvepalus, naudojamos jau gerai žinomos ir patikrintos sudėtinės dalys. Taip pat sudėtyje naudojamas vanduo, gautas atvirkštinės osmozės proceso metu, toks vanduo yra unikalus savo švarumo laipsniu ir jo sudėtyje išsaugotu mineralų kiekiu. 

  Kaip naudoti

  Naudodamiesi katalitine lempa pirmą kartą vadovaukitės paveikslėliu esančiu apačioje. Pirmiausiai, į katalitinę lempą įstatykite piltuvėlį ir pripilkite Jūsų pasirinkto aromato, tačiau nepripilkite daugiau nei 2/3 lempos tūrio. Tuomet išimkite piltuvėlį ir įstatykite dagtį į lempą bei uždenkite kamšteliu. Taip palikite 20 minučių, kad dagtis prisigertų aromato. Tada nuimkite kamštelį ir uždekite dagtį. Liepsną palikite 2-iems minutėms. Po to užpūskite liepsną ir uždėkite dekoratyvinį dangtelį. Taip palikite tol kol dings nemalonus kvapas. Lampe Berger rekomenduoja palikti 20 minučių 8 m2. Kai Jus tenkins kvapo intensyvumas nuimkite dekoratyvinį dangtelį ir vėl uždėkite kamštelį. Jei pamiršite uždėti kamštelį išgaruos visas skystis, kuris buvo pripiltas į lempą.