Prekių katalogas

Renkantis kriauklę geriau pasitarti

Renkantis kriauklę geriau pasitarti

Kaip išsirinkti tinkamą virtuvinę plautuvę, kad vėliau nesigailėti? Be abejo, reiktų pasitarti su specialistu.

Kriauklę gali tekti pakeisti anksčiau, nei norėtųsi keisti baldus, prie kurių ji buvo pritaikyta. Kaip tai padaryti sklandžiai?

Virtuvinės plautuvės turėtų tarnauti ilgus metus, tačiau kartais jos tiesiog nebepatenkina pasikeitusių poreikių, pavyzdžiui, pagausėjus šeimynai ar kitose situacijose. Keičiant kriaukles virtuvei, svarbu, kad jas būtų lengva priderinti prie esamos įrangos ir virtuvės baldų.

Internetu rinktis kriaukles virtuvei galima, bet vis dėlto geriau pasikonsultuoti su specialistais internetu, parašant laišką arba gyvai, nes ne visi įmanomi kriauklių variantai bus pateikti internete. Specialistams nurodžius, kokie yra jūsų poreikiai bei virtuvės galimybės, baldų išmatavimai, bus rastas geriausias kriauklės variantas.

Skirtumų ir galimybių pasirinkti gali būti iš tiesų netikėtų. Pavyzdžiui, akmens masės virtuvinės plautuvės „Franke“ yra labai ilgaamžės ir turi dar vieną puikią savybę: prie jos galima pritaikyti tokios pačios spalvos maišytuvus. Tarkime, jeigu žmogus perka smėlio spalvos kriauklę, prie jos galima pritaikyti smėlio spalvos vandens maišytuvą. Taip galima sukurti išskirtinį virtuvės interjerą. O štai kriauklės virtuvei „Reginox“ komplekte gali turėti medinę pjaustymo lentelę, metalines groteles indams ir plastiko indelį stalo įrankiams.

Viskas priklauso nuo to, kokiai virtuvei ir kokių funkcijų kriauklės jums reikia, o specialistai pasakys, kuri plautuvė atitiks šiuos lūkesčius.

„Santechnikavoniai.lt“ prekių kataloge rasite itin platų virtuvinių plautuvių pasirinkimą patrauklia kaina. Atvykite į mūsų saloną Vilniuje arba užsisakykite prekes internetu, o esant poreikiui, atsiųsime produkciją į bet kurią Lietuvos vietą – Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kt. Tiek įsigyjant prekes salone, tiek perkant internetu taikomos tos pačios garantijos.