Prekių katalogas

Ravak vonios - išsirinks kiekvienas

Ravak vonios - išsirinks kiekvienas

Skirkite šiek tiek laiko sau ir mėgaukitės gyvenimu būdami vonioje – patogioje vonioje. 

RAVAK asortimente rasite vonias kiekvienam vonios kambariui. Nuo specialios mažos vonios nedidelėms erdvėms iki asimetrinių vonių, kuriose taip pat galite mėgautis dušu kaip ir klasikinėje dušo kabinoje, bei laisvai pastatomų vonių. Su daugeliu jų galima montuoti vonios sieneles ir duris, galėsite mėgautis maudymusi duše. Pasirinkę tinkamą vonią su vonios durimis sukursite erdvią dušo kabiną

Galbūt renkatės atskirai pastatomą kvadratinę ar kampinę vonią, kad būtų pakankamai vietos sudėti daiktams, ar mažesniems vonios kambariams pritaikytą vonią, o gal vonią, skirtą maudytis dviems? – Ravak turi įvairių pasiūlymų būtent jums.

Kodėl akrilas? Akrilas yra labiausiai naudojama prestižinė medžiaga, iš kurios liejamos vonios ir padėklai. Tikslus jo pavadinimas yra polimetilmetakrilas, tačiau praktikoje dažnai naudojamas sutrumpintas pavadinimas „akrilas“. Pagal akrilo plokščių gamybos būdą išskiriamos dvi akrilo rūšys: ekstruduotas ir lietas. Cheminiu požiūriu tai yra dvi vienodos medžiagos. Skirtingas jų gamybos būdas turi įtakos esminėms šios medžiagos naudingosioms savybėms. Gaminant ekstruduotą akrilą, išsaugoma tik dalis šios medžiagos savybių. Priešingai, lietas akrilas liejamas į paruoštas formas, todėl akrilo plokštė išsaugo visas jai būdingas fizikines savybes. Lietas akrilas yra kokybiškesnis: gaminys ilgai išlaiko formą, ir neskyla. Todėl lietas akrilas brangesnis nei ekstruduotas. Atsižvelgiant į tai, kad akrilas lengvai lankstosi, iš jo nesudėtinga gaminti bet kokio dizaino gaminius. Presuojant akrilo liejinius naudojamos aliuminio formos, užtikrinančios tikslią kiekvieno gaminio formą. Kitas akrilo privalumas – blizgantis ir nerūdijantis paviršius, kurį lengva valyti. Jis pasižymi antibakterininėmis savybėmis. Akrilo vonia, priešingai nei skardinė, pranašesnė tuo, kad palietus, visada šilta ir greitai įšyla, tad tokioje vonioje nešalta. Dėl šių priežasčių lietas akrilas vienareikšmiškai pasirinktas ir RAVAK, kuri vonioms suteikia 10-ties metų garantiją.

Sutvirtinimas laminatu ar PU Plus?

Laminatas

Tvirtinant laminatu, ant akrilo liejinių purškiamas dervos ir stiklo pluošto mišinys. Sudedamųjų dalių ir purškimų skaičiaus santykis nustatomas kompiuterine programa kiekvienam gaminiui atskirai. Gaminys su užpurkštu sluoksniu vėliau „išdžiovinamas“ specialioje patalpoje. Laminato privalumas – didelis tvirtumas ir gaminio sandarumas, gaunamas už nedidelę kainą.

PU Plus

PU Plus yra unikali akrilo tvirtinimo poliuretano putomis technologija, sukurta kompanijos RAVAK. Visiškai automatizuotoje darbo vietoje trimis sluoksniais (tvirtas-minkštas-tvirtas arba masyvas-putos-masyvas) ant akrilo liejinio purškiamos poliuretano putos. Dėl tiksliai nustatyto gamybos būdo PU Plus gaminys yra tvirtas, pasižymi puikiomis šilumos ir garso izoliacinėmis savybėmis. Dėl to į tokias vonias puikiai tinka montuoti hidromasažo sistemas. Privalumas – viso gaminio perdirbimo galimybė.

 

Vonia Freedom R

Laisvė yra proto būsena

Praktiškas stilius

Statūs kampai, tiesios linijos, subtili išvaizda. Tarsi sklendžianti ore vonia moderniam vonios kambariui. Įsirenkite ją kur pageidaujate: ar kambario vidury, ar prie sienos.

Vonia Freedom R prisitaikys prie jūsų.

Vonia Freedom O

Laisvė yra proto būsena

Natūralumas

Gracingos lenktos linijos be aštrių kraštų ir kampų. Ovali vonia jus švelniai apkabins ir padės natūraliai atsipalaiduoti.

Įsirenkite ją kur pageidaujate: ar kambario vidury, ar prie sienos. Vonia Freedom O prisitaikys prie jūsų.

 

Vonia Formy 01

Gryniausių formų minimalizmas.

Niekada nesenstanti forma

Įprastos kvadratinės formos simetriška vonia, kurios vienas galas yra platesnis už kitą. Ji buvo kuriama kaip neįmantrių formų vonia, tačiau visiškai nėra nuobodi.

Su galimybe sukurti individualų stilių

Vonią galite patys priderinti taip, kad ji estetiškai džiugintų ir atitiktų jūsų asmenybę bei vonios kambario ypatumus. Naudodami medinę spintelę, keramines plyteles arba dirbtinį akmenį, kaskart gausite kitokį bendrą vaizdą. Voniai tinka universali apdailos plokštė.

 

Vonia Formy 02

Nedideli suapvalinimai, suteikiantys naujo dinamiškumo.

Naujas klasikinės vonios dizainas

Įprastoms stačiakampės formos vonioms naujumo suteikia šiek tiek lenktos formos. Vidinės lenktos vonios linijos kuria malonią atmosferą ir laikas vonioje tarsi sustoja.

Galimybė sukurti individualų stilių

Vonią galite patys priderinti taip, kad ji estetiškai džiugintų ir atitiktų jūsų asmenybę bei vonios kambario ypatumus. Naudodami medinę spintelę, keramines plyteles arba dirbtinį akmenį, kaskart gausite kitokį bendrą vaizdą. Voniai tinka universali apdailos plokštė.

 

Vonia XXL

Vonia, kurią įvertins kiekvienas

Maksimalus komfortas

Didelė ir patogiai išformuota vidinė vonios erdvė leidžia panirti visam kūnui nuo pečių iki kelių, o patogūs porankiai padės pilnai atsipalaiduoti.

Patogiai maudysis ir didelis, ir mažas. Vonia visiems!

 

Vonia You

Patogiausia vonia pasaulyje.

Gilesnės, nei kitos vonios

Papildomas gylis leidžia jums panardinti pečius, todėl nesušalsite net ir maudydamiesi ilgesnį laiką.

 

Vonia Evolution

Originali vonia originaliam žmogui

Saugumo ir ramybės jausmas

Maudymasis Evolution vonioje kuria saugumo ir ramybės atmosferą. Jos platūs ir suapvalinti kraštai bei natūrali ovalo forma leidžia jums pabėgti nuo kasdienybės, kuria vidinės ramybės ir visiško atsipalaidavimo jausmą.

Originalumas, įsiliejantis į harmoningą visumą

Lyginant su laisvai pastatomomis voniomis, stačiakampė Evolution vonia yra universaliausia. Ji turi charakterį, ji dominuoja, bet susilieja su aplinka ir paklūsta visumai.

 

Vonia Magnolia

Elegantiška vonia, didelė vidaus erdvė

Gracingos linijos

Originaliai lenkti priekiniai kraštai leidžia maksimaliai išnaudoti vonios vidinę erdvę, bei suteikia dar didesnį patogumą.

 

Vonia Campanula II

Romantika šiuolaikiniame interjere.

Pripažinta romantika

Tarp pragmatiškai paprastų vonių, vonia Campanula II atrodo itin romantiškai. Vonioje patogu ir sėdėti, ir gulėti.

Vonia tiems, kam stinga jaukumo ir romantikos.

 

Vonia Chrome

Dizaino ir funkcionalumo vienovė

Paprastų linijų harmonija

Chrome vonioje formų paprastumo dermė pasiekia didžiausią efektą. Ovalus pagrindas įrėmintas klasikinio stačiakampio korpuso, o vonios dizainas ir funkcionalumas užtikrina šią sąveiką.

Tobulas visumos dizainas – Chrome koncepcija

Vonios kambarį galite įsirengti kaip vieną visumą, todėl nebereikia vargti renkantis kiekvieną gaminį atskirai. Vonios kambariui galite rinktis dušo kabiną, praustuvą su baldais, maišytuvus, dušo padėklus ir vandens nutekamuosius latakus, bei vonios kambario Chrome aksesuarus.

 

Vonia Classic

Grožis paprastume

Patogu praustis net ir esant 70 cm pločiui

Vonios dugnas yra patogus ir lygus, bus patogu atsipalaiduoti gulint vonioje arba stovint pasimėgauti dušu.

Didelė vidinė erdvė

Subtilūs ir lengvi apvadai, dideli įlinkimai šonuose padeda sukurti neįprastai didelę vidinę erdvę

 

Vonia Vanda II

Mėgstate skaityti vonioje?

Kai žinote, kas jums teikia malonumą

Populiari vonia Vanda II skirta žmonėms, kurie žino ko nori. Aiškių formų vonia tinka tiems, kurie mėgsta ilgas maudynes vonioje, mėgstantiems skaityti ar teikiantiems pirmenybę dušui.

Keli matmenų variantai

Galite rinktis iš trijų ilgių, kurie tiks bet kokiam vonios kambariui.

 

Vonia NewDay

Modernių, dailių linijų vonia, puikiai tinka maudytis dviese

Patogu dviems

Nuolydis nukreiptas į centrinę dalį, kurioje yra vandens išleidimo anga, todėl vonioje maudynėmis galite mėgautis dviese.

Vieta reikmenims pasidėti

Platesni vonios kraštai ir virš vandens lygio esanti sėdynė suteikia vietą pasidėti reikmenims ne tik tuo metu, kai esate atsipalaidavę.

 

Vonia Gentiana

Patogumas ir erdvė dviems

Puikus poilsis

Erdvi ir didelė vonia užtikrina patogų maudymąsi.

Sumanūs priedai

Galvos atramos, rankenos ir sėdynės virš vandens paviršiaus gali maudymąsi ir prausimąsi duše paversti dar malonesniu

 

Vonia Triangle

Patogi kampinė vonia

Didelė kampinė vonia su patogia sėdyne

 

Vonia LoveStory II

Meilė visam gyvenimui

Vonia įsimylėjėliams

Mėgaukitės artumu ir patogumu dviems asmenims skirtoje vonioje

 

Vonia 10°

Nauja perspektyva

Sumaniai panaudota klasika

Klasikinės formos vonią pakanka pasukti 10° laipsnių kampu, kad būtų daugiau vietos pasidėti reikmenims arba patogiai atsisėsti.

Sienelė plačiai dušo kabinai

Jeigu pageidaujate naudoti vonios sienelę, siūlome vonią 10°, kuri gali būti naudojama kaip didelė dušo kabina.

 

Vonia Rosa II

Sumani modernaus dizaino vonia

Taip mes pavadinome asimetrines vonias. Ieškote kokybės – ieškokite RAVAK

Erdvus dušas ir patogi vonia viename

Dušui skirta vonios dalis turi plokščią dugną ir plačią integruotą sėdynę, o kartu su sienele suformuoja plačią ir saugią dušo erdvę. Vonios atraminė dalis užtikrina patogų maudymąsi.

Atnaujintas dizainas

Rėmėmės sėkmingo modelio vonia Rosa I, kurią tarptautiniu mastu pripažintas dizaineris Achim Storz atnaujino moderniomis linijomis.

 

Vonia Rosa 95

Didesnis komfortas, mažesni išoriniai matmenys. Išsaugojome išskirtines Rosa vonių savybes, tačiau šią 95 cm pločio vonią galima naudoti ir mažesniuose vonios kambariuose.

Erdvus dušas ir patogi vonia viename

Dušui skirta vonios dalis turi plokščią dugną ir plačią integruotą sėdynę, o kartu su sienele suformuoja plačią ir saugią dušo erdvę. Vonios atraminė dalis užtikrina patogų maudymąsi.

 

Vonia Rosa I

Didesnis komfortas, mažesni išoriniai matmenys

Erdvus dušas ir patogi vonia viename

Dušui skirta vonios dalis turi plokščią dugną ir plačią integruotą sėdynę, o kartu su sienele suformuoja plačią ir saugią dušo erdvę. Vonios atraminė dalis užtikrina patogų maudymąsi.

Tai pati populiariausia vonia rinkoje

Subalansuotas prieinamos kainos, kokybės ir funkcionalumo derinys

 

Vonia Avocado

Maksimumas iš minimumo

Didžiausias komfortas net ir esant mažiems matmenims

Patogu ir ekonomiška – kaip tik tai, ką vertinate.

Puikiai pritaikoma

Kartu su praustuvu sudaro apgalvotą visumą, užtikrinančią naudojimo patogumą

 

Vonia BeHappy

Taupantys erdvę sprendimai patogiam maudymuisi vonioje ir prausimuisi duše

Unikali vonios forma

Sumažintos vandens sąnaudos ir vonios kambaryje užimama erdvė, tačiau dėl to maudymosi patogumas nė kiek nesumažėjo.

Vonios sienelė

Iš trijų dalių sudaryta vonios sienelė užtikrina patogų maudymąsi duše.

 

Vonia Asymmetric

Universali ir nebrangi vonia

Panoraminis vaizdas

Platesnė dalis suprojektuota specialiai pečiams taip, kad visada matytumėte centrinę vonios kambario dalį.

Naudinga asimetrija

Lyginant su kitomis voniomis, ši vonia yra mažesnių matmenų, tačiau suteikia didesnį maudymosi plotą.

 

Vonių priedai

Apdailos juostelės

Apdailos juostelės naudojamos sandarinti plyšelius tarp sienos ir vonios bei dušo padėklo. Jos ne tik atrodo dekoratyviai, bet yra ir praktiškos: nekeičia spalvos, be to, plyšeliuose nesikaups nešvarumai. Apdailos juostelės spalva idealiai dera prie dušo padėklo spalvos. Gaminamos 1100 ir 2000 mm ilgio ir 6, 10 bei 11 mm pločio juostelės, kurios tinka visiems dušo padėklams ir vonioms.

 

Vonios sifonai

Sifonai tinka visų tipų vonioms. Jie visi pagaminti iš geriausių medžiagų, skiriasi tik dizainas ir techniniai sprendimai. Siūlome du pagrindinius tipus: klasikinių sifonų komplektai su vandens pertekliaus šalinimo mechanizmu ir sifonų komplektai su reguliuojamu vandens išleidimu.

Vandens ištekėjimas reguliuojamas ClickClack mechanizmu (t. y. nuspaudus dangtelį, vanduo nustoja tekėti, nuspaudus dar kartą, teka toliau) arba sujungimo mechanizmą (t. y. sukant rankenėlę pasirenkama išleidimo valdymo padėtis – atidaryta arba uždaryta).