Prekių katalogas

RAVAK – įkvepiantys čekiški vonios kambario sprendimai

RAVAK – įkvepiantys čekiški vonios kambario sprendimai

Kalbėdami bendrai apie interjero sprendimus, kai kuriais atvejais galime sau leisti mažiau dėmesio skirti gaminio kokybei ar jo patogumui.  

Bet tik tuomet, kai tam tikri baldai ar aksesuarai atlieka labiau dekoro funkciją ar yra skirti ne pastoviam naudojimui. 

Tačiau to niekada nerekomenduojame daryti, kuomet kalbame apie vonios kambario sprendimus. Čia niekada nėra svarbu vien tik estetika, čia visuomet labai svarbu yra kokybė bei funkcionalumas! Būtent tokioms vonios kambario detalėms ir santechninės įrangos sprendimams dėmesį skiriame ir mes. Bendradarbiaudami su ilgametę patirtį turinčiu gamintoju RAVAK, savo klientams galime suteikti iki menkiausių smulkmenų apgalvotus sprendimus, paremtus patikimumu ir ilgaamžiškumu.

Ne veltui savo fizinėje vonios santechnikos parduotuvėje, Vilniuje, Ukmergės g. 285, turime didelę šio gamintojo gaminių ekspoziciją. Čia rasite ne tik daugybę įvairių šio gamintojo vonios sprendimų pavyzdžių, tačiau ir profesionalų konsultacijas bei patarimus. Galėsite gaminius paliesti, apžiūrėti ir net „pasimatuoti“!  

Kodėl Ravak jūsų voniai? 

Beveik prieš trisdešimtmetį įkurta čekų įmonė „Ravak“ šiandien yra pati didžiausia vonios įrangos gamintoja savo šalyje. O vedina bekompromisės gaminių kokybės, produktų, orientuotų į klientus, gamybos, nesunkiai tapo didžiausiu gamintoju ir Rytų bei Vidurio Europoje.  

Kiekvienas visų gaminių gamybos žingsnis viso proceso metu yra atsakingai kontroliuojamas, nuosekliai tikrinamas ir testuojamas. Galiausiai atliekama galutinė išsami gaminio kontrolė, leidžianti įsitikinti, kad Ravak gaminys atitinka numatytas normas bei kriterijus ir gali papildyti pardavimų rinkoje esančių gaminių asortimentą. 

Šiuo metu Ravak gaminių eksportas vykdomas į 50 skirtingų šalių visame pasaulyje, o dar daugiau nei dešimtyje – įkurtos dukterinės įmonės. Tarp pastarųjų yra ir Lietuva, beje, šiuo metu – vienintelė Baltijos šalyse.  

Ravak – šiuolaikinės gaminių koncepcijos 

Pasitelkdami pačių geriausių, tarptautiniu mastu pripažintų dizainerių idėjas, savo vartotojams gamintojas siūlo estetika ir funkcionalumu pasižyminčius gaminius. Šio Čekijos gamintojo kuriamos gaminių tendencijos, pasitelkiant originalius autorinio dizaino ir unikalius techninius sprendimus, nuolatos pelno prestižiškiausius pasaulinių konkursų apdovanojimus.  

Mūsų klientams geriausiai yra žinomos originalaus dizaino akrilinės Ravak vonios, su galimybe įrengti masažo sistemas ir joms idealiai pritaikytos Ravak vonių panelės bei sienelės. Taip pat Ravak dušo kabinos bei dušo durys ir kartais netipinį dizainą perteikiantys dušo padėklai Ravak. Tačiau be šių asortimente galima rasti ir kur kas daugiau stilingų gaminių. Tarp pastarųjų yra ir praustuvai, unitazai bei bidė, vandens maišytuvai, Ravak vonios spintelės ir kiti Ravak gamintojo vonios baldai. Be to, siūlomas platus originalaus dizaino vonios kambario aksesuarų ir kitų santechnikos priedų pasirinkimas. 

Visi gaminiai atspindi pačias stilingiausias šiuolaikines tendencijas, išsiskiria originaliu autoriniu dizainu, unikaliomis technologijomis ir aukščiausia gaminių kokybe. Galima sakyti, kad šie produktai yra visiškai orientuoti į klientus, todėl neabejotinai patenkins net reikliausius poreikius. Drauge su gausiu gerai apgalvoto dizaino sertifikuotų Ravak gaminių asortimentu, mes siūlome ir profesionalias konsultacijas, gaminių montavimo paslaugas bei kokybišką aptarnavimą. Tinkamai sumontuotiems bei teisingai eksploatuojamiems gaminiams suteikiama prailginta gamintojo garantija. 

RAVAK produktų gamyboje naudojamų medžiagų išskirtinumas 

Ravak vonios yra gaminamos išskirtinai iš lieto akrilo, kuris pasižymi itin patraukliomis savybėmis, leidžiančiomis turėti kokybiškus ir patikimus gaminius. Šią medžiagą itin paprasta formuoti, todėl Ravak asortimente galima rasti išties išskirtinio dizaino produktus. Be to, akrilas puikiai laiko šilumą, kaip ir savo formą bei pasižymi patvariomis techninėmis charakteristikomis ir paprasta priežiūra. Gaminiai iš akrilo yra lengvi, todėl akrilinės vonios montavimas net ir ant medinės perdangos antrame namo aukšte – jokia problema.  

Įvairių formų ir tipų – asimetrinės, kampinės ar laisvai pastatomos Ravak vonios nesudėtingai gali tapti bet kokio interjero akcentu. Ne veltui šias vonias pamėgo tiek klientai, tiek interjerus kuriantys dizaineriai.  

Iš lieto marmuro gaminami praustuvai ir dušo padėklai Ravak išsiskiria tobula forma, kas suteikia galimybę juos sumontuoti nepriekaištingai tiksliai ir mėgautis tobulu vaizdu. Šių gaminių paviršius padengiamas tampriu apsauginiu sluoksniu, kuris užtikrina gaminių tolygų vientisumą. Lieto marmuro gaminiai yra tvirti ir visiškai stabilūs, todėl dušo padėklai Ravak leidžia mėgautis maksimaliu komfortu. Dėl to gali būti idealiai pritaikomi neįgaliesiems skirtose dušo erdvėse. Ši medžiaga atitinka griežčiausius higienos reikalavimus, be to atrodo prabangiai, kaip ir klasikinis marmuras, todėl neretai tampa prabangaus interjero pasirinkimu. 

Apdailos bei konstrukcijos detalių apdirbimo technologijos 

Ravak dušo kabinos, kaip ir dušo durys bei Ravak vonios sienelės, montuojamos pasitelkiant aliuminio profilio konstrukcijas. Čia naudojamos net kelios Ravak profilių bei kitų detalių apdirbimo technologijos. Vienas populiariausių ir pats kokybiškiausias rinkoje siūlomas aliuminio ruošinių apdorojimas – tai anodavimo būdu. Šio proceso metu suformuojamas oksido sluoksnis, kuris yra tvirtesnis ir chemiškai atsparesnis nei metalas. Jis gali būti prabangiai blizgus arba subtiliai matinis (satino). Pastarasis pasižymi ypatingu atsparumu, prilyginamu korundo kristalui (vienam iš tvirčiausių kristalų po deimanto). Tokiu būdu apdoroti Ravak dušo kabinos, dušo durų ar Ravak vonios sienelės aliuminio profiliai yra maksimaliai atsparūs įbrėžimams. O gaminiai ilgą laiką atrodo lyg ką tik sumontuoti.  

Be anodavimo, Ravak savo profilių apdirbimo technologijoje taip pat naudoja chromavimą bei miltelinį lakavimą. Pastarasis yra viena populiariausių profilių apdorojimo technologijų, kuriai pagerintos technologijos dėka gamintojas Ravak pasiekė aukštesnę, nei standartinė, kokybę. Tai leidžia pasiekti maksimalų atsparumą išoriniam poveikiui bei išlaikyti pradinę apdailos detalių spalvą.  

Tuo tarpu chromuojamos paprastai yra iš žalvario pagamintos detalės – ne tik įvairūs lankstai, rankenėlės, bet ir vandens maišytuvai. O šių paviršių ilgaamžiškumą užtikrina atliekami trisdešimties metų gyvavimo testai.  

Išlaisvinančios patentuotos technologijos 

Jeigu kalbame apie dušo kabinas, vertėtų paminėti ir dušo durų atidarymo sistemas, kurios, ne paslaptis, iš ankstesnių laikų daugeliui nekelia pasitikėjimo. Ištrūkstantys bėgeliai ar užsikertantis durų mechanizmas su Ravak visiems laikams liks užmaršty. Gamintojo sukurta ir naudojama AntiBlock sistema patikimai apsaugo nuo durų strigimo ar susikryžiavimo. Dušo durys veikia tyliai ir nepriekaištingai, o tam tikro modelio Ravak dušo kabinos gauna mažiausiai 10 metų durų naudojimo be defektų garantiją. 

Ne mažiau dėmesio verta ir Ravak stiklų apsauga – visi dušo stiklai bei Ravak vonios sienelės yra padengti patentuota AntiCalc® technologija. Paprastai vanduo vienaip ar kitaip veikia bet kurį įprastą stiklo paviršių dėl jo akytumo. Vanduo pasilieka ir įsigeria į paviršiuje esančius mikro nelygumus, taip stiklas paveikiamas kalkių ir korozijos, apnašos kaupiasi, jas sunku nuvalyti. Tačiau Ravak AntiCalc® technologijos dėka vandeniui atsparus sluoksnis vandenį nustumia žemyn, o net ir užsilikę vandens lašeliai nepalieka nuosėdų. Tai be galo didelė pagalba tiems, kas nori mėgautis nepriekaištinga švara be didelių pastangų! 

Ravak vonios kambario baldai 

Kaip ir kiti gaminiai, Ravak vonios kambario baldai yra gaminami iš itin atidžiai atrinktų medžiagų bei taikant pažangiausias technologijas. Kiekviena baldo detalė ir gamybos technologija yra atsakingai parinkta, todėl užtikrina ilgaamžį gaminio naudojimą drėgnose patalpose. Baldai gaminami iš giluminiu būdu presuotų medienos žaliavų, o impregnavimui naudojama speciali „AntiMoistureTreatment“ technologija.