Prekių katalogas

Rankšluosčių džiovintuvas Kermi Tabeo

 • Rankšluosčių džiovintuvas Kermi Tabeo

  Kodas: TBN101200502MXK
  71400
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
 •  „Tabeo®Grožio ir komforto vienis.

  Pirmiausia, radiatorius privalo užtikrinti aukštą šiluminį komfortą. Taip pat jis turi patraukti savo išvaizda, kad patalpoje atrodytų kaip reprezentatyvi interjero dalis. Ir galiausiai neturi trūkti funkcionalių ypatybių. „Tabeo“ apima visus šiuos reikalavimus ir suteikia ypatingą akcentą ne tik vonios kambariams. Su savo aiškia forma, charakteringais tarpeliais ir dinamiškomis iš paviršiaus iškylančiomis rankšluosčių kabyklomis jis idealiai tinka visose namų erdvėse. Galite ant išlenktų kabyklų patogiai pakabinti rankšluosčius ir jie maloniai sušils.

  Apdovanojimai

  iF Design Award 2015 Kermi Tabeo Design- und Badheizkörper
  Gütesiegel Design Plus powered by ISH Kermi Tabeo Design- und Badheizkörper

   

  „IF“ („International Forum Design GmbH“) organizacija kasmet rengia vieną labiausiai vertinamų dizaino konkursų: „iF Design Award“ apdovanojimus. Tai meistriško dizaino simbolis visame pasaulyje.

  „Design Plus powered by ISH“ – tai gaminių kokybės ženklas. Gaminiai išsiskiria tuo, ko siekia viena didžiausių pasaulio parodų „ISH“, kurioje susitinka daugiausiai vonios, vandentiekio, statybos, energijos, klimato ir atsinaujinančių energijos šaltinių technologijų pramonės atstovai, – tai ekologiški gaminiai, sujungiantys inovatyvų dizainą su energiją taupančiomis technologijomis.