Prekių katalogas

Rankšluosčių džiovintuvas Kermi Diveo

 • Rankšluosčių džiovintuvas Kermi Diveo

  Kodas: DVN1A1000452RXK
  56970
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
 •  

  „Diveo®Funkcionalumas susitinka su komfortu.

  Patraukliau sujungti šiluminį komfortą vonioje su pavyzdiniu kainos ir kokybės santykiu jau neįmanoma. Elegantiškas ir stilingas dizainas atneš gražiausią šiluminį komfortą į kiekvieną vonią. Charakteringai po keturis į blokus padalinti ir vienam šone atvirais galais horizontalūs šildymo vamzdžiai leis jums patogiai pakabinti rankšluosčius pageidaujamame aukštyje. Papildomai prie gausaus tarpų rankšluosčiams kabinti skaičiaus galite įsigyti kabliuką chalatui arba drabužiams pakabinti.

  Dėl pavyzdinio „Diveo“ radiatoriaus lankstumo galima rinktis asimetrišką arba centrinį prijungimą kairėje arba dešinėje pusėje, atvirus šildymo vamzdžius ir tris skirtingus konstrukcinius aukščius bei du skirtingus ilgius. Taip pat galite rinktis iš plataus spalvų spektro: nuo klasikinių santechnikos įrenginių spalvų iki stiprių ryškių ar blizgių retro spalvų su „Metallic“ efektu bei visiškai chromuotų modelių.

  Apdovanojimai

  universal design customer favorite 2014 Kermi Diveo Design- und Badheizkörper
  universal design award 2014 Kermi Diveo Design- und Badheizkörper

   

   

  Universalus dizainas  – tai strateginis dizainerių atsakas į besikeičiantį visuomenės požiūrį. Universalus dizainas apima skirtingas produktų dizaino, paslaugų, architektūros disciplinas ir komunikacijos su vartotojais technologijas.