Prekių katalogas

Raminantis „Brain Builders" barškutis „NEBEVERK, MAŽYLI“ BB063

 • Raminantis „Brain Builders" barškutis „NEBEVERK, MAŽYLI“ BB063

  Kodas: 842076110012
  Gamintojas
 • Raminantis „Brain Builders" barškutis „NEBEVERK, MAŽYLI“ BB063

  Raminantis barškutis Nebeverk, Mažyli – pirmasis jūsų kūdikio žaislas, švelniu karoliukų barškėjimu nuraminantis naujagimius ir vyresnius mažylius.

  Naujagimiui

  Padėkite savo neramiam naujagimiui atsipalaiduoti vienu mygtuko paspaudimu. Barškutis Nebeverk, Mažyli simuliuoja garsus, kuriuos mažylis girdėjo dar būdamas įsčiose. Šokantys karoliukai ir besisukanti žvaigždutė barškučio viduje – tikri dėmesio grobikai. Jie padeda užčiūčiuoti net ir irzliausią kūdikį, paversdami ašarų kupinas akis susidomėjusiu žvilgsniu.

  8 mėnesiai

  Vaikai gali valandų valandas praleisti žaisdami ir tuo pačiu lavindami pagrindinius motorinius įgūdžius. Sugriebti savo pačio rankytėmis barškutį – vienas iš jų.

  Šokantys barškučio karoliukai yra tarsi simfonija akims ir ausims, stimuliuojanti kognityvinę kūdikio raidą.

  Pirmieji naujagimio metai yra pilni jaudulio, atradimų ir naujų etapų. Šiuo laikotarpiu, kūdikių smegenys ypač greitai vystosi ir auga, todėl pasaulio, kokį mato jūsų vaikas, vaizdas kinta kiekvieną dieną. Serijos Brain Builders žaislai buvo sukurti kūdikių pirmųjų metų kelionei bei skatinti naujagimių kognityvinių įgūdžių tobulėjimą pasitelkus linksmą, interaktyvų ir nuoseklų žaidimą.

  • Žaislas yra be BPA, ftalatų. BPA ir ftalatai yra cheminės medžiagos, dažnai naudojamos polikarbonatinio plastiko gaminių pramonėje.
  • Pakuotės dydis 140×70×200mm 

  Serijos Brain Builders žaislai kūdikiams buvo sukurti galvojant apie kūdikių smegenų stimuliavimą ir raidos progresą per žaidimą. Kuo mes galime padėti savo kūdikiui, tai reikiamu metu jam duoti reikiamą, jo amžių atitinkantį žaislą, kuris patenkina būtent tuo tarpsniu esančius vaiko poreikius. Brain Builders žaislai skatina naujagimių kognityvinių įgūdžių tobulėjimą pasitelkus linksmą, interaktyvų ir nuoseklų žaidimą. Brain Builders žaislų serijos išskirtinumas tas, kad šie žaisliukai yra sukurti remiantis japonių mamų dienoraščiais. „Brain Builders“ žaislai kūdikiams yra bestseleriai Japonijoje.

  Brain Builders barškutis Nebeverk, Mažyli:

  • Tinka nuo pat pirmųjų dienų.
  • Nuspaudus geltoną mygtuką aktyvuojamas „baltasis triukšmas“, primenantys mažyliui garsus įsčiose.
  • Šokantys karoliukai ir besisukanti žvaigždutė barškučio viduje prikausto dėmesį ir ramina.