Prekių katalogas

Purkštuvas Star, Sektorinis

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 70.F.SOF34
  26 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Informacija
  +370 685 22119
  Laistymo įranga
  Purkštuvai / Pistoletai
 • Purkštuvas Star, Sektorinis

  Šis purkštuvas puikiai tiks sodų, daržovių ir medelynų laistymui. Šio sektorinio purkštuvo laistymo kampas yra lengvai reguliuojamas. Purkštuvą reikia pritvirtinti prie specialaus tvirto trikojo stovo, kurį taip pat galite įsigyti mūsų parduotuvėje (renkantis stovą atkreipkite dėmesį į pajungimo dydį ir sriegį).

  Svarbu žinoti, kad purkštuvų vandens srovė turi būtinai viena su kita persidengti. Tinkamą purkštuvų išdėstymą reikia parinkti pagal gamintojo pateiktas specifikacijas, kurias galima rasti gamintojo puslapyje arba sužinoti iš mūsų. Be to, jei laistomas plotas yra vėjuotoje vietoje, purkštuvus reikėtų statyti tankiau. Visada įvertinkite slėgio nuostolius ir kitus faktorius, kurie gali daryti įtaką slėgiui ir debitui.

  Jeigu vis dar abejojate savo sprendimu, visada galite pasikonsultuoti su mūsų specialistais, jie mielai papasakos plačiau apie purkštuvus ir padės išsirinkti tinkamiausią variantą. Su mumis galite susisiekti el. paštu, telefonu ar atvykus į fizinę parduotuvę - Kauno g. 34, Vilniuje. Geras kainos ir kokybės santykis. Patogus pirkimas internetu ir greitas pristatymas.


  Metalinis sektorinis purkštuvas tinkantis sodų ir medelynų laistymui.
  Spindulys 12 m
  Vandens debitas 780 l/val
  Darbinis slėgis 2 bar.
  Medžiagos: žalvarinis pagrindas, mėlynos nailoninės dalys, nikeliuotas žalvarinis korpusas, nerūdijančio plieno spyruoklė.
  Reguliuojamas laistymo kampas
  Pajungimas 3/4 vidinis sriegis