Prekių katalogas

Purkštuvas S-Mark

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: ZP-SMARK
  12 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Informacija
  +370 685 22119
  Laistymo įranga
  Purkštuvai / Pistoletai
 • Purkštuvas S-Mark

  Žemės ūkyje laistymo sistema yra ypač svarbi, nes nuo jos priklauso derliaus kokybė ir gausumas. Vidutinio našumo purkštuvai puikiai tiks laistyti daigynus, įvairias daržoves, vaisų sodus, taip pat didesnius lauko plotus.

  Šiam S-Mark purkštuvui galima pasirinkti skirtingą jo galvutę, kurios suskirstytos pagal spalvas. Dėl ko esant, net ir silpnam vandens šaltiniui galima išlaikyti tinkamą laistymo tolygumą ir kokybę.

  Norint laistyti vidutinio našumo purkštuvais reikia atsižvelgti į augalų struktūrą: jie turi būti nelepūs, bet turėti ne ypač storius kotelius ar lapelius, pavyzdžiui: česnakai, morkos, svogūnai, burokėliai ir pan. Purkštuvą reikia pritvirtinti prie specialaus tvirto stovo, kurį taip pat galite įsigyti mūsų parduotuvėje (renkantis stovą atkreipkite dėmesį į pajungimo dydį ir sriegį). Svarbu žinoti, kad purkštuvų vandens srovė turi būtinai viena su kita persidengti. Tinkamą purkštuvų išdėstymą reikia parinkti pagal gamintojo pateiktas specifikacijas, kurias galima rasti gamintojo puslapyje arba sužinoti iš mūsų. Be to, jei laistomas plotas yra vėjuotoje vietoje, purkštuvus reikėtų statyti tankiau.

  Visada įvertinkite slėgio nuostolius ir kitus faktorius, kurie gali daryti įtaką slėgiui ir debitui. Jeigu vis dar abejojate savo sprendimu, visada galite pasikonsultuoti su mūsų specialistais, jie mielai papasakos plačiau apie purkštuvus ir padės išsirinkti tinkamiausią variantą. Su mumis galite susisiekti el. paštu, telefonu ar atvykus į fizinę parduotuvę - Kauno g. 34, Vilniuje. Geras kainos ir kokybės santykis. Patogus pirkimas internetu ir greitas pristatymas.


  Vidutinio našumo pilnai apsisukantis purkštuvas, labai tinka ganyklų, vaisių sodų, daržovių laistymui ! Komentaruose nurodykite kokių antgalių norėsite. Specifikacijos nurodytos nuotraukoje, lentelėje.

   


  Pasižymi aukštu CU (tolygumo) koeficientu
  Aukštos kokybės plastikas atsparus korozijai ir chemikalams
  Galimybė didinti ar mažinti vandens debitą nuo 11,9 iki 70,5 l/min. keičiant antgalius
  Trajektorija: 24 laipsniai
  Pajungimas: 3/4" išorinis sriegis