Prekių katalogas

Purkštuvas F33

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: IDF33C0MP4025
  21 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Informacija
  +370 685 22119
  Laistymo įranga
  Purkštuvai / Pistoletai
 • Purkštuvas F33

  Žemės ūkyje laistymo sistema yra ypač svarbi, nes nuo jos priklauso derliaus kokybė ir gausumas. Vidutinio našumo purkštuvai puikiai tiks laistyti daigynus, įvairias daržoves, gėles, veją, taip pat didesnius lauko plotus. Norint laistyti vidutinio našumo purkštuvais reikia atsižvelgti į augalų struktūrą: jie turi būti nelepūs, bet turėti ne ypač storius kotelius ar lapelius, pavyzdžiui: česnakai, morkos, svogūnai, burokėliai ir pan.

  Šis purkštuvas yra pilnai apsisukantis. Purkštuvą reikia pritvirtinti prie specialaus tvirto trikojo stovo, kurį taip pat galite įsigyti mūsų parduotuvėje (renkantis stovą atkreipkite dėmesį į pajungimo dydį ir sriegį). Svarbu žinoti, kad purkštuvų vandens srovė turi būtinai viena su kita persidengti. Tinkamą purkštuvų išdėstymą reikia parinkti pagal gamintojo pateiktas specifikacijas, kurias galima rasti gamintojo puslapyje arba sužinoti iš mūsų. Be to, jei laistomas plotas yra vėjuotoje vietoje, purkštuvus reikėtų statyti tankiau. Visada įvertinkite slėgio nuostolius ir kitus faktorius, kurie gali daryti įtaką slėgiui ir debitui.

  MAIDINA prekiauja kokybiškomis, ilgaamžėmis, naujausiomis prekėmis, patraukliausiomis kainomis. Vis dar trūksta informacijos apie purkštuvus? Ar galbūt norite išsamesnės konsultacijos kitais klausimais? Drąsiai kreipkitės į MAIDINA specialistus internetu, telefonu ar atvykę į mūsų biurą Vilniuje: Kauno g. 34.  


  Metalinis, pilnai apsisukantis purkštuvas, skirtas apsaugai nuo šalnų
  Žalvario ir cinko lydinio.¾” išorinis sriegis.
  Trajektorija: 25 ° priekyje, 23 ° gale.
  Darbinis slėgis: 3 - 5 bar
  Vandens debitas: 1,41 - 1,80 m3/val.
  Purškimo spindulys iki 15 metrų
  Nerūdijančio plieno kaištis ir spyruoklė, efektyvi smėlio apsauga.
  Tarpai tarp purkštuvų: iki 20 metrų.
  Rekomenduojamas filtravimas: 75 mikronų = 200 mikronų