Prekių katalogas

Purkštuvas AR 044, plastikinis

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: ZP-AR044
  650
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Informacija
  +370 685 22119
  Laistymo įranga
  Purkštuvai / Pistoletai
 • Purkštuvas AR 044, plastikinis

  Žemės ūkyje laistymo sistema yra ypač svarbi, nes nuo jos priklauso derliaus kokybė ir gausumas. Vidutinio našumo purkštuvai puikiai tiks laistyti daigynus, įvairias daržoves, gėles, veją, taip pat didesnius lauko plotus. Norint laistyti vidutinio našumo purkštuvais reikia atsižvelgti į augalų struktūrą: jie turi būti nelepūs, bet turėti ne ypač storius kotelius ar lapelius, pavyzdžiui: česnakai, morkos, svogūnai, burokėliai ir pan.

  Šis purkštuvas yra pilnai apsisukantis. Purkštuvą reikia pritvirtinti prie specialaus tvirto stovo, kurį taip pat galite įsigyti mūsų parduotuvėje (renkantis stovą atkreipkite dėmesį į pajungimo dydį ir sriegį). Svarbu žinoti, kad purkštuvų vandens srovė turi būtinai viena su kita persidengti. Tinkamą purkštuvų išdėstymą reikia parinkti pagal gamintojo pateiktas specifikacijas, kurias galima rasti gamintojo puslapyje arba sužinoti iš mūsų.

  Be to, jei laistomas plotas yra vėjuotoje vietoje, purkštuvus reikėtų statyti tankiau. Visada įvertinkite slėgio nuostolius ir kitus faktorius, kurie gali daryti įtaką slėgiui ir debitui.

  Visas purkštuvų kainas rasite internete, internetinėje mūsų parduotuvėje laistymoiranga.lt. Prekes galima įsigyti per internetinę parduotuvę ir fizinėje parduotuvėje Vilniuje, adresu: Kauno g. 34. Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus per 2-3 darbo dienas per kurjerių tarnybą ar į paštomatus. 


  Pilnai apsisukantis purkštuvas, puikiai tinka laistyti daigynus, daržoves ir gėles
  Laistymo spindulys iki 11 m
  Vandens debitas nuo 0,58 iki 0,72 m3/val
  Darbinis slėgis nuo 2,5 iki 4,0 bar
  Pajungimas: 1/2" išorinis sriegis
  Atstumas tarp purkštuvų iki 14 metrų