Prekių katalogas

Purkštuvas 5035, 1040 l/val, sektorinis

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 5035NERO
  19 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Informacija
  +370 685 22119
  Laistymo įranga
  Purkštuvai / Pistoletai
 • Purkštuvas 5035, 1040 l/val, sektorinis

  Žemės ūkyje laistymo sistema yra ypač svarbi, nes nuo jos priklauso derliaus kokybė ir gausumas. Vidutinio našumo purkštuvai puikiai tiks laistyti daigynus, įvairias daržoves, gėles, veją, taip pat didesnius lauko plotus. Norint laistyti vidutinio našumo purkštuvais reikia atsižvelgti į augalų struktūrą: jie turi būti nelepūs, bet turėti ne ypač storius kotelius ar lapelius, pavyzdžiui: česnakai, morkos, svogūnai, burokėliai ir pan.

  Šio sektorinio purkštuvo laistymo kampas yra lengvai reguliuojamas. Purkštuvą reikia pritvirtinti prie specialaus tvirto trikojo stovo, kurį taip pat galite įsigyti mūsų parduotuvėje (renkantis stovą atkreipkite dėmesį į pajungimo dydį ir sriegį). Svarbu žinoti, kad purkštuvų vandens srovė turi būtinai viena su kita persidengti. Tinkamą purkštuvų išdėstymą reikia parinkti pagal gamintojo pateiktas specifikacijas, kurias galima rasti gamintojo puslapyje arba sužinoti iš mūsų.

  Be to, jei laistomas plotas yra vėjuotoje vietoje, purkštuvus reikėtų statyti tankiau. Visada įvertinkite slėgio nuostolius ir kitus faktorius, kurie gali daryti įtaką slėgiui ir debitui. 

  Užsisakykite prekes internetu ir mes jas greitai bei saugiai pristatysime Jūsų nurodytu adresu. Jeigu abejojate, ar įrangą susikomplektavote teisingai, susisiekite su MAIDINA konsultantais ir mes padėsime surasti geriausią sprendimą bei atsakysime į Jūsų klausimus.

  MAIDINA – kokybiška, laiko patikrinta ir klientų vertinama laistymo įranga draugiškomis kainomis.


  Plastikinis sektorinis purkštuvas serijos 5035 ¾ išorinis sriegis, skirtas daržo, medelyno laistymui. Dėl savo savybių, labai pasiteisina žemės ūkio sektoriaus laistyme.
  Pajungimas: ¾“ išorinis sriegis
  Montuojamas ant strypo arba stovo
  Pagamintas iš aukštos kokybės plastiko
  Yra galimybė reguliuoti laistomo ploto dydį ir formą
  Galima užblokuoti pasirinkto sektoriaus laistymą
  Laistymo spindulys iki 20 m
  Darbinis slėgis: 2,5 – 5 bar.