Prekių katalogas

Purkštuvas 5022-U 2,8mm x1,8mm

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: ZP-5022
  1500
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Informacija
  +370 685 22119
  Laistymo įranga
  Purkštuvai / Pistoletai
 • Purkštuvas 5022-U 2,8mm x1,8mm

  Žemės ūkyje laistymo sistema yra ypač svarbi, nes nuo jos priklauso derliaus kokybė ir gausumas. Vidutinio našumo purkštuvai puikiai tiks laistyti daigynus, įvairias daržoves, gėles, veją, taip pat didesnius lauko plotus. Norint laistyti vidutinio našumo purkštuvais reikia atsižvelgti į augalų struktūrą: jie turi būti nelepūs, bet turėti ne ypač storius kotelius ar lapelius, pavyzdžiui: česnakai, morkos, svogūnai, burokėliai ir pan.

  Šis purkštuvas yra pilnai apsisukantis ir laisto dviem srovėmis. Purkštuvą reikia pritvirtinti prie specialaus tvirto stovo, kurį taip pat galite įsigyti mūsų parduotuvėje (renkantis stovą atkreipkite dėmesį į pajungimo dydį ir sriegį). Svarbu žinoti, kad purkštuvų vandens srovė turi būtinai viena su kita persidengti. Tinkamą purkštuvų išdėstymą reikia parinkti pagal gamintojo pateiktas specifikacijas, kurias galima rasti gamintojo puslapyje arba sužinoti iš mūsų.

  Be to, jei laistomas plotas yra vėjuotoje vietoje, purkštuvus reikėtų statyti tankiau. Visada įvertinkite slėgio nuostolius ir kitus faktorius, kurie gali daryti įtaką slėgiui ir debitui. Jeigu vis dar abejojate savo sprendimu, visada galite pasikonsultuoti su mūsų specialistais, jie mielai papasakos plačiau apie purkštuvus ir padės išsirinkti tinkamiausią variantą. Su mumis galite susisiekti el. paštu, telefonu ar atvykus į fizinę parduotuvę - Kauno g. 34, Vilniuje.


  Taikomas laistyti daigynus, daržoves ir gėles. Purkštuvas laisto dviem srovėmis.
  Pilnai apsisuka aplink savo ašį
  Laisto 360 laipsnių kampu
  Laistymo kampas yra nereguliuojamas
  Darbinis slėgis: 1,5 - 4 bar
  Vandens debitas: 0,5 - 0,8 m3/val.
  Spindulys 9 - 10,5 metrų
  Pajungimas: 1/2" išorinis sriegis
  Atstumas tarp purkštuvų iki 12 metrų
  Pagamintas Izraelyje, pasižymi ilgaamžiškumu.