Prekių katalogas

Purkštuvas 5022 PC, sektorinis

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 515270119
  17 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Informacija
  +370 685 22119
  Laistymo įranga
  Purkštuvai / Pistoletai
 • Purkštuvas 5022 PC, sektorinis

  Žemės ūkyje laistymo sistema yra ypač svarbi, nes nuo jos priklauso derliaus kokybė ir gausumas. Vidutinio našumo purkštuvai puikiai tiks laistyti daigynus, įvairias daržoves, gėles, veją, taip pat didesnius lauko plotus. Norint laistyti vidutinio našumo purkštuvais reikia atsižvelgti į augalų struktūrą: jie turi būti nelepūs, bet turėti ne ypač storius kotelius ar lapelius, pavyzdžiui: česnakai, morkos, svogūnai, burokėliai ir pan.

  Šio sektorinio purkštuvo laistymo kampas yra lengvai reguliuojamas. Purkštuvą reikia pritvirtinti prie specialaus tvirto stovo, kurį taip pat galite įsigyti mūsų parduotuvėje (renkantis stovą atkreipkite dėmesį į pajungimo dydį ir sriegį). Svarbu žinoti, kad purkštuvų vandens srovė turi būtinai viena su kita persidengti. Tinkamą purkštuvų išdėstymą reikia parinkti pagal gamintojo pateiktas specifikacijas, kurias galima rasti gamintojo puslapyje arba sužinoti iš mūsų.

  Be to, jei laistomas plotas yra vėjuotoje vietoje, purkštuvus reikėtų statyti tankiau. Visada įvertinkite slėgio nuostolius ir kitus faktorius, kurie gali daryti įtaką slėgiui ir debitui. 

  Perskaičius vis tiek liko neatsakytų klausimų? O gal norite pasitarti su specialistu? Susisiekite su mumis internetu, telefonu ar atvykite į mūsų biurą adresu: Kauno g. 34, Vilniuje ir gaukite nemokamą, profesionalią konsultaciją. Mūsų fizinėje ir elektroninėje parduotuvėje rasite didelį bei platų pasirinkimą laistymo įrenginių ir kitų sodo reikmenų pasirinkimą konkurencingomis kainomis. Laukiame JŪSŲ!


  Plastikinio korpuso purkštuvas taikomas laistyti daigynus, daržoves ir gėles. Reguliuojamo kampo
  Reguliuojamo kampo purkštuvas (sektorinis)
  Darbinis slėgis: 1,5 - 4 bar
  Vandens debitas: 0,32 - 0,52 m3/val.
  Purškimo spindulys iki 11 metrų
  Pajungimas: 1/2" išorinis sriegis
  Atstumas tarp purkštuvų iki 14 metrų
  Su violetiniu įdėklu 2,5
  Pagamintas Izraelyje, pasižymi ilgaamžiškumu.