Prekių katalogas

Purkštuvas 2000

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: IT-250
  1376
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Informacija
  +370 685 22119
  Laistymo įranga
  Purkštuvai / Pistoletai
 • Purkštuvas 2000

  Žemės ūkyje laistymo sistema yra ypač svarbi, nes nuo jos priklauso derliaus kokybė ir gausumas. Vidutinio našumo purkštuvai puikiai tiks laistyti daigynus, įvairias daržoves, gėles, veją, taip pat didesnius lauko plotus. Norint laistyti vidutinio našumo purkštuvais reikia atsižvelgti į augalų struktūrą: jie turi būti nelepūs, bet turėti ne ypač storius kotelius ar lapelius, pavyzdžiui: česnakai, morkos, svogūnai, burokėliai ir pan.

  Purkštuvą reikia pritvirtinti prie specialaus tvirto stovo, kurį taip pat galite įsigyti mūsų parduotuvėje (renkantis stovą atkreipkite dėmesį į pajungimo dydį ir sriegį). Svarbu žinoti, kad purkštuvų vandens srovė turi būtinai viena su kita persidengti. Tinkamą purkštuvų išdėstymą reikia parinkti pagal gamintojo pateiktas specifikacijas, kurias galima rasti gamintojo puslapyje arba sužinoti iš mūsų.

  Be to, jei laistomas plotas yra vėjuotoje vietoje, purkštuvus reikėtų statyti tankiau. Visada įvertinkite slėgio nuostolius ir kitus faktorius, kurie gali daryti įtaką slėgiui ir debitui. Visus purkštuvus ir kitą laistymo įrangą galima įsigyti internetu, internetinėje parduotuvėje laistymoiranga.lt. Visas kainas, prekių aprašymus galima rasti internete ir prekes įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje.


  Vidutinio našumo purkštuvas tinkantis laistyti tiek šiltnamiuose, tiek atvirose vietose. Palaisto, net didelius plotus labai tolygiai ir sėkmingai
  Naudojamas šiltnamiuose ir atvirose vietose
  Dangtyje įmontuotas difuzorius
  Aukšta purkštuvo srovė leidžia labai tolygiai palaistyti didelius plotus
  Aukštas tolygumo koeficientas
  Pajungimas: 1/2"išorinis sriegis
  Vandens debitas: 568 l/val.
  Laistymo spindulys: iki 11,6 metrų
  Darbinis slėgis nuo 2,0 iki 4,0 bar