Prekių katalogas

Pripučiamas Spa baseinas Mspa Urban Aurora

 • Pripučiamas Spa baseinas Mspa Urban Aurora

  Kodas: Aurora
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Gamintojas
 • Pripučiamas Spa baseinas Mspa Urban Aurora 

  SPA baseinas Mspa Aurora su Black Beauty sieniniu audiniu ir šešių spalvų šviesiu dizainu. Skaidria vidine siena atspausdintos sidabrinės juostos, kurios yra labai elegantiškos net dieną, kai nėra šviesos. Naktį, kai įjungta šviesa, tai dar labiau patrauks Jūsų dėmesį! 

  Mspa Urban kolekcija yra labiausiai konkurencinga vidutinio ir aukšto lygio pripučiamų baseinų rinkoje. Norint patirti paprastą montavimą ir apgalvotą detalių dizainą, Urban Aurora yra tinkamas pasirinkimas! 

  Jums nebereikia jokios pompos pripūsti Spa Aurora baseino, mes tuo pasirūpinome ir Jūsų baseinas prisipūs automatiškai. Jums tik belieka valdymo pulte paspausti mygtuką bubble & up ir Jūs galėsite mėgautis kavos puodeliu ir stebėti, kol Jūsų baseino rėmas automatiškai prisipūs oro. Pasiekus reikiamą slėgį m-one sitema automatiškai atsijungs. 

  Urban kolekcijoje vandens priežiūrai palengvinti yra naudojami UVC (ultravioletinė lempa) ir ozonatorius. Šios dvi funkcijos viena kitą papildo. UVC bakterijas naikina tik, tame vandenyje, kuris teka per sterilizavimo kamerą, o ozonatorius ozonuoja vandenį visame SPA baseine. Ozonas bakterijas naikina greičiau nei UVC, tačiau jo negalima naudoti, kai žmonės maudosi, o įmontuotą UVC galima aktyvuoti bet kada.