Prekių katalogas

Pripučiamas Spa baseinas Mspa Comfort Bergen

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: Bergen
  899 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Gamintojas
 • Pripučiamas Spa baseinas Mspa Comfort Bergen 

  Tūkstančiai MSpa Bergen oro burbuliukų padės sutelkti protą ir atpalaiduoti raumenų įtampą. 

  Kolekcijoje Mspa Comfort Bergen naudojama pripūtimo žarna. Vidinė valdymo dėžutė yra iš anksto įdiegta. Prie savo įrenginio nereikia prijungti sunkios valdymo dėžutės! Visas pripūtimo procesas užtrunka vos 3 minutes. 

  UVC dezinfekavimo priemonė gali sunaikinti daugiau nei 60 ligas sukeliančių mikroorganizmų ir patogenų, naudodama tik šviesos diodus. Mini sterilizavimo kamera su UVC LED karoliukais dedama į įmontuotą valdymo dėžutę, todėl kiekvienas vandens lašas MSpa kubile yra filtruojamas be sustojimo su žmonėmis ar be jų baseine. UVC šviesos diodas nepakenks jūsų odai ar akims, nes jis visiškai uždarytas valdymo dėžutės viduje. 

  Vandens priežiūrai palengvinti yra naudojami UVC (ultravioletinė lempa) ir ozonatorius. Šios dvi funkcijos viena kitą papildo. UVC bakterijas naikina tik, tame vandenyje, kuris teka per sterilizavimo kamerą, o ozonatorius ozonuoja vandenį visame baseine. Ozonas bakterijas naikina greičiau nei UVC, tačiau jo negalima naudoti, kai žmonės maudosi, o įmontuotą UVC galima aktyvuoti bet kada.