Prekių katalogas

Praustuvas Laufen Sonar 41 cm

 • Praustuvas Laufen Sonar 41 cm

  Kodas: H8153410001041
  39800
  50400 Sutaupykite 10600
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  2-4 savaitės
 • Praustuvas Laufen Sonar 41 cm 

  Plačiai pasaulyje žinoma eklektiškoji dizainerė Patricia Urquiola pradeda trečiąją iš „SaphirKeramik“ medžiagos "LAUFEN" pagamintų produktų kartą. Ji sukurė naują kolekciją, pavadintą „SONAR“.
  Patricia Urquiola kuria naują pasaulį su „Laufen“ „SaphirKeramik“ medžiaga. Bendradarbiaujant su geriausiais šių laikų dizaineriais, mūsų įmonės filosofija sujungia įvairius veiksnius, idėjas, koncepcijas ir daugiakultūrinius požiūrius, kad būtų sukurtas visiškai naujas vonios pasaulis. Be to, ypatingos „SaphirKeramik“ medžiagos savybės atveria ko gero beribes galimybes kurti naujus dizaino sprendimus ribotoje vonios erdvėje.

  • Matmenys: 41x42x14 cm
  • Medžiaga: SaphirKeramik
  • Montavimo tipas: pakabinamas 

  SaphirKeramik

  Ilgamečių Laufen technologinių ir ekologinių tyrimų rezultatas – dvigubai tvirtesnė, ekologiškesnė ir plonesnė keramika. Naujoji keramika yra pastebimai tvirtesnė ir išsiskiria didesniu lenkimo stipriu, todėl ją naudodami dizaineriai turi daugiau išraiškos galimybių, be to, ji yra skaisčiai baltos spalvos.
  LAUFEN gali gaminti plonesnį keramikos gaminį ir naudoti paprastesnę konstrukciją, kad sumažėtų svoris palyginus su gaminiais iš įprastinės keramikos. Nauda – keliariopa: mažiau kainuoja žaliavos, mažiau suvartojama energijos gaminant ir pigiau gabenti.
  Stulbinamos savybės – garantuotos. Tokie gaminiai pageidaujami visuomenėje, siekiančioje mažinti vartojimą, mėgstančioje paprastumą ir ieškančioje dinaminio ryšio su kūniškais malonumais. Rezultatas yra akivaizdžiai matomas – keramika plonais, beveik aštriais kraštais.