Prekių katalogas

Praustuvas dubuo Laufen Sonar 34, 41 cm

 • Praustuvas dubuo Laufen Sonar 34, 41 cm

  Kodas: H8123400001121
  379 
  463  Sutaupykite 84 
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  2-4 savaitės
 • Praustuvas dubuo Laufen Sonar 34, 41 cm 

  Plačiai pasaulyje žinoma eklektiškoji dizainerė Patricia Urquiola pradeda trečiąją iš „SaphirKeramik“ medžiagos "LAUFEN" pagamintų produktų kartą. Ji sukurė naują kolekciją, pavadintą „SONAR“.
  Patricia Urquiola kuria naują pasaulį su „Laufen“ „SaphirKeramik“ medžiaga. Bendradarbiaujant su geriausiais šių laikų dizaineriais, mūsų įmonės filosofija sujungia įvairius veiksnius, idėjas, koncepcijas ir daugiakultūrinius požiūrius, kad būtų sukurtas visiškai naujas vonios pasaulis. Be to, ypatingos „SaphirKeramik“ medžiagos savybės atveria ko gero beribes galimybes kurti naujus dizaino sprendimus ribotoje vonios erdvėje.

  Matmenys: 34x34x13 cm; 41x36,5x13 cm 

  • Forma: apskrita
  • Medžiaga: SaphirKeramik
  • Montavimo rinkinys: yra
  • Montavimo tipas: dubuo / ant stalviršio

  SaphirKeramik

  Ilgamečių Laufen technologinių ir ekologinių tyrimų rezultatas – dvigubai tvirtesnė, ekologiškesnė ir plonesnė keramika. Naujoji keramika yra pastebimai tvirtesnė ir išsiskiria didesniu lenkimo stipriu, todėl ją naudodami dizaineriai turi daugiau išraiškos galimybių, be to, ji yra skaisčiai baltos spalvos.
  LAUFEN gali gaminti plonesnį keramikos gaminį ir naudoti paprastesnę konstrukciją, kad sumažėtų svoris palyginus su gaminiais iš įprastinės keramikos. Nauda – keliariopa: mažiau kainuoja žaliavos, mažiau suvartojama energijos gaminant ir pigiau gabenti.
  Stulbinamos savybės – garantuotos. Tokie gaminiai pageidaujami visuomenėje, siekiančioje mažinti vartojimą, mėgstančioje paprastumą ir ieškančioje dinaminio ryšio su kūniškais malonumais. Rezultatas yra akivaizdžiai matomas – keramika plonais, beveik aštriais kraštais.