Prekių katalogas

Plieninė vonia, kuriai suteikiama 30 metų garantija mažiau nei už 200 eur? Taip - tai įmanoma!

Plieninė vonia, kuriai suteikiama 30 metų garantija mažiau nei už 200 eur? Taip - tai įmanoma!

Visiškai nesvarbu ar įsirenginėjate naują būstą, ar nusprendėte atnaujinti esamas patalpas - svarbiausias akcentas vonios kambaryje – jūsų vonia.

Kiekvienas trokšta įsirengti vonios kambarį kuo jaukiau ir patogiau, juk vonioje praleidžiame vienas ramiausių ir labiausiai atpalaiduojančių dienos akimirkų. Vonia turi būti ne tik estetiška, deranti prie jūsų interjero, bet ir praktiška. Šiandien norime pristatyti Kaldewei plienines vonias, kurioms suteikiama išskirtinė 30 metų garantija.

Kaldewei buvo įkurta 1918 metais Vokietijoje. Daugiau nei 80 metų patirtį turinti kompanija pirmą kartą rimtai įvertinta buvo dar 1970 metais, kai buvo pripažinta („Europe’s no. 1 for baths“) numeriu vienas vonių gamyboje Europoje. Šis pripažinimas paskatino ne tik pasitempti, bet ir sukurti naujų produktų linijų, todėl jau 2010 metais Kaldewei gavo apdovanojimą „Brand of the Century“ (amžiaus gamintojas santechnikos srityje), o 2014 metais gavo daugiau nei 100 dizaino apdovanojimų.

Kodėl šio gamintojo plieninės vonios yra pripažintos vienos geriausių pasaulyje ir gavusios tiek daug apdovanojimų? „Galėtume vardinti ir vardinti išskirtinius privalumus“ – pokalbį pradeda Muresta.lt elektroninės prekybos padalinio vadovas – Virginijus Ardinavičius.

„Vienas svarbiausių aspektų – visa Kaldewei firmos produkcija yra pagaminta 100% Vokietijoje. Tai garantuoja itin aukštą produktų kokybę. Plieno vonios gaminamos presuojant specialius plieno lakštus, o supresuoti lakštai yra padengiami ypač kokybiška emale, taigi visos Kaldewei vonios yra atsparios braižymui, trynimui ir smūgiams. Kokybiška emalė garantuoja ne tik estetišką vaizdą, bet ir didelį atsparumą smūgiams“ – pasakoja Virginijus.

Taip pat plienines Kaldewei vonias labai lengva prižiūrėti. Dėl inovatyvios technologijos „PEARL-EFFECT“ vandens lašai tiesiog nurieda nuo lygaus, į stiklą panašaus paviršiaus. Liaudies išmintis byloja „Kaip nuo žąsies vanduo...“ taip ir čia su vandens lašais, o tuo pačiu nurieda ir purvo bei kalkių liekanos (nuosėdos), tad net labai kietą vandenį namuose turintys klientai visada galės džiaugtis itin higieniška ir praktiška produkcija.

Virginijus pabrėžia, jog šių plieninių vonių storis yra 3.5mm, tad į šias vonias galėsite ne tik prileisti daug vandens – jos tinkamos ir didesnį svorį turintiems žmonėms. Taip pat šios kokybiškos ir patikimos vonios yra atsparios rūgštims bei visiems kosmetiniams ir medicininiams preparatams (kremams, kvepalams, koncentruotoms esencijoms ir net plaukų dažams ), kuriuos žmogus naudoja kūno priežiūrai.

Degantys ar smilkstantys daiktai nepaliks ant emalio jokių degimo ar pelenų žymių (pvz. žvakės , cigaretės). Tai ypač svarbu nuomojamuose butuose ar mėgstantiems romantiškus vakarus žvakių šviesoje. Dėl šios savybės daugybė viešbučių vonios kambariuose naudoja būtent Kaldewei firmos vonias.

Dar vienas labai svarbus aspektas – Kaldewei vonios gali būti su „Anti-slip“ danga. Ši danga skirta bijantiems paslysti vonioje ar vyresnio amžiaus žmonėms.

Vonios šia danga padengiamos dar gamykloje, o ir atrodo labai ilgaamžiškai ir dailiai.

Jei dar svarstote rinktis plieninę ar akrilinę vonią – keletas patarimų jums:

Plieninių emaliuotų vonių vidiniai matmenys (vidinis plotis, ilgis) beveik visada didesni už akrilinių (kai tokie pat išoriniai matmenys). Tad jei reikia maksimaliai patogios vonios, bet namuose galite pastatyti tik 170 cm ilgio vonią, rekomenduotina pirkti plieninę – ji bus 5-10 cm ilgesnė (viduje) už akrilinę. Be abejo, plieninė vonia lengvesnė, ją lengviau sumontuoti.

Jei namie auginate šunį ar katę, plieninė vonia irgi labiau tiks. Maudynių metu augintinis voniai žalos nepadarys – nepažeis paviršiaus savo nagais (ko nepasakysi apie akrilinę vonią).

Plytelėms, stiklo dušo kabinoms ir plieninei voniai gali būti naudojami tie patys valikliai.

Teiginį, kad pripildoma vandens plieninė vonia „skamba“ – prilyginama mitui. Jei norite maksimalaus komforto, įsigykite dugno gumos kilimėlius (garso izoliaciją), kurie absorbuos vandens keliamą triukšmą ir vonia tikrai neskambės.

Storesnio plieno 3.5mm Kaldewei firmos Saniform plus vonių kaina prasideda nuo 175 €. Dėl savo ilgaamžiškų savybių ir kainos, šios plieninės vonios yra vienos populiariausių Lietuvoje.

Daugiau informacijos:

https://www.muresta.lt/paieska?q=Kaldewei+Saniform+Plus 

Taip pat taupantiems pinigus Kaldewei pasiūlė plonesnio plieno vonias Eurowa, kurių kaina prasideda nuo: 64 €

Daugiau informacijos:

https://www.muresta.lt/paieska?q=Kaldewei+Eurowa 

Norintiems vonioje sukurti išskirtinį įvaizdį ir praktiškumą visą Kaldewei siūlomą produkciją galite peržvelgti čia:

https://www.muresta.lt/kaldewei 

Optimaliausią ir geriausią variantą galite išsirinkti, pasikonsultavę su profesionalais. UAB „Semerita“ elektroninėje parduotuvėje Muresta.lt

Konsultacijas telefonu +37069969951 ir elektroniniu paštu info@muresta.lt teikia kvalifikuoti vadybininkai.