Prekių katalogas

Plieninė krosnelė Romotop LAREDO T01 su keramikos apdaila (sp. 90002), lenktas stiklas

 • Plieninė krosnelė Romotop LAREDO T01 su keramikos apdaila (sp. 90002), lenktas stiklas

  Kodas: Z4ROM-LAREDO-T01-90002
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  4-6 mėnesiai
  Informacija
  +370 685 22119
  Krosnelės apdaila
  Keramikos
 • Krosnelė ant kojos, su keramikos apdaila, su degimo kameros pasukimo mechanizmu.
  Krosnelės LAREDO T turi dvigubą stiklo apipūtimą. Tarp krosnelės durelių ir stiklo yra tarpas, kuriuo oras patenka i degimo kamerą. Šis oro srautas yra nukreiptas nuo stiklo viršaus link stiklo apačios. Toks stiklo apipūtimas neleidžia nusėsti suodžiams ant krosnelės stiklo ir jūs ilgai galėsite mėgautis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reiks valyti krosnelės stiklą. 

  Kiekviena ROMOTOP plieninė krosnelė pagaminta iš 2-4 mm plieno ir yra su ketine degimo kamera, kuri dengta šamotiniais blokeliais, kurie prailgina šilumos skleidimą į aplinką. ROMOTOP krosnelės turi deflektorių, kuris yra montuojamas krosnelės degimo kameros viršuje ir gali dengti iki 90 % degimo kameros ploto.
  Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia krosnelės temperatūrą ir ji kur kas daugiau skleidžia šilumos, krosnelių efektyvumas net iki 82 procentų, o keramikos ar akmens apdaila ne tik puošia krosneles, bet ir skleidžia šilumą.
  Reguliuojama galia: 2,0-6,5kW, nominali galia 4kW.
  Dūmtraukis jungiamas iš viršaus arba iš galo.
  Krosnelės korpusui suteikiama 5 metų garantija.