Prekių katalogas

Plaunantis robotas siurblys Mamibot EXVAC890 Glory, juodas

 • Plaunantis robotas siurblys Mamibot EXVAC890 Glory, juodas

  Kodas: EXVAC890
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Gamintojas
 • Plaunantis robotas siurblys Mamibot EXVAC890 Glory, juodas 

  „Mamibot Glory“ plaunantis robotas-siurblys – tai itin didelės 4 lygių įsiurbimo galios iki 4000 Pa elektroninio variklio naujos kartos hibridinis dulkių siurblys, pasižymintis puikiu veikimu bei patikimesniu grindų išvalymo efektyvumu. Inovatyvus robotas turi integruotą didelės talpos 5200 mAh ličio jonų bateriją, su kuria prietaisas veiks itin ilgai. „Mamibot Glory“ ne tik siurbia, bet ir plauna – tai užtikrina kur kas efektyvesnį grindų išvalymą bei ilgiau išliekančią švarą visuose namuose. Modernus robotas dulkių siurblys jus išvaduos nuo varginančio ir laiką gaišinančio grindų valymo bei leis džiaugtis dar geresne švara.

  Didelė įsiurbimo galia, talpi baterija

  Naujos kartos 4 lygių įsiurbimo galia iki 4000 Pa užtikrina dar geresnį grindų siurbimo efektyvumą, o itin didelės talpos 5200 mAh ličio jonų baterija leis prietaisui nepertraukiamai veikti iki 60–215 min., priklausomai nuo pasirinkto veikimo režimo, išvalant iki 150–220 kv. m. patalpas vienu įkrovimu.

  Virtualaus žemėlapio braižymas

  „Mamibot“ robotas-siurblys pasižymi algoritmiškai veikiančia navigacijos sistema, kuri sudaro virtualų valomos patalpos žemėlapį ir pagal jį suplanuoja valymo maršrutą. Todėl grindų valymas vyksta žymiai greičiau ir efektyviau bei išvengiama tų pačių zonų valymo du kartus.

  Tylus veikimas

  Lyginant su maksimalia 4000 Pa įsiurbimo galia, šis robotas siurblys pasižymi neįtikėtinai tyliu 60–80 dB veikimu, kuris nedrums ramybės jaukiuose jūsų namuose.

  Prietaiso valdymas mobiliuoju telefonu, pulteliu ar balsu

  Robotą-siurblį galėsite valdyti specialia mobiliojo telefono aplikacija iš bet kurios norimos vietos: paleisti ar sustabdyti prietaisą, stebėti visą valymo procesą ar keisti nustatytus valymo režimus. Taip pat robotą galėsite valdyti nuotolinio valdymo pulteliu arba rinktis išmanų valdymą balsu (Amazon Alexa, Google Home).

  Programuojamas valymo grafikas

  Nusistatykite Jums patogiausią valymo laiką, nuo pirmadienio iki sekmadienio, suformuodami geriausiai jūsų poreikius atitinkantį grafiką. Prietaisas veiks kai Jūs to norėsite, o kai ims prarasti galią – pats pasikraus.

  Įveikia iki 2 cm kliūtis

  Robotas siurblys „Mamibot“ pasižymi puikiu kliūčių įveikimu, kuris siekia iki 2 cm aukščio kliūtis, pasitaikančias roboto siurblio kelyje.

  370 ml vandens talpykla

  Didelė vandens talpykla leis be pertraukų valyti ir didesnes patalpas, siekiančias iki 150–200 kv. m. Vandens tiekimas valymui yra kontroliuojamas elektroniniu būdu, taip garantuojant precizišką tikslumą.

  600 ml dulkių surinkimo talpykla

  Dėl 600 ml talpos dulkių surinkimo talpyklos su šiuo plaunančiu robotu-siurbliu susiurbsite ne tik dulkes, tačiau ir purvą, smėlį bei kitus nešvarumus.

  Dar lengvesnis dulkių išpylimas įsigijus spec. priedą

  Jeigu kartu su šiuo robotu siurbliu įsigysite ir specialiai jam skirtą dulkių išpylimo stotelę EXVAC890DB, jums nebereikės rūpintis ir dulkių išpylimu iš prietaiso. Atskirai parduodama dulkių išpylimo stotelė kartu ir įkrauna robotą siurblį ir išsiurbia iš jo susiurbtas dulkes.

  Techninės plaunančio roboto-siurblio savybės:

  • Maksimali įsiurbimo galia: 4000 Pa.

  • 5200 mAh ličio jonų baterija.

  • Itin tylus veikimas: 60–80 dB.

  • Veikimas pilna įkrova: 60–215 min.

  • Prietaisas pilnai įsikrauna per 5–6 valandas

  • Nešvarumų talpyklos dydis: 600 ml.

  • Vandens talpyklos dydis: 370 ml., užtenka patalpoms iki 150–220 kv. m.

  • Valdomas mobiliąja aplikacija, nuotolinio valdymo pulteliu arba balsu.

  • Įveikia iki 2 cm kliūtis.

  • Tinka: medinėms, laminuotoms ir marmurinėms grindims, keramikinėms plytelėms.

  • Prietaiso matmenys: 33 x 33 x 10 (aukštis) cm.

  • Svoris: 3,3 kg.

  • Spalva: juoda.

  PASTABA: dulkių išpylimo stotelė parduodama atskirai.