Prekių katalogas

Plaukų priežiūros rinkinys Enzo Stiprusis 4

 • Plaukų priežiūros rinkinys Enzo Stiprusis 4 

   

  Tai viskas ko reikia norint sveikų bei žvilgančių plaukų. Išvalytos galvos odos bei spartesnio plaukų augimo. Noras jausti juos gyvus, noras liesti, džiaugtis jais kiekvieną dieną. 

   

  Kilmės šalis: Lietuva

   

  Komplekte:

  • Enzo Shampoo plaukų šampūnas – tai medvilnės purumas, lengvumas ir laisvė jūsų plaukuose! Pažadink savyje deivę jau nuo pirmo plaukų plovimo ir mėgaukis plaukais, kuriuos malonu liesti, tyrinėti, įkvėpti ir svajoti!
  • Enzo Conditioner – tai tirštos masės, padidintos koncentracijos drėkinanti plaukų priežiūros priemonė, gausiai prisodrinta natūraliu arganų aliejumi. Galvos oda jaučiasi gaivesnė. Dar dušo metu plaukai tampa minkštesni, lankstensni. Išplovus galvą plaukai akivaizdžiai blizgesni, lengvesni lyg apsikirpus, o išdžiūvę plaukai atrodo gyvesni, tikresni, sveikesni ir nuostabiai žvilga!
  • Plaukų kaukė ENZO Mask Deep Repair kuria būtina įmasažuoti į odą Organiška ir natūrali Enzo plaukų kaukė tinka visiems plaukų tipams ir skirta atkurti bei pagerinti plaukų būklę. Atsakingas, kasdieninis plaukų kaukės naudojimas leis plaukams jaustis kaip po brangiausių ir efektyviausių SPA plaukų procedūrų profesionaliame grožio salone! Organiška plaukų kaukė suteiks plaukui ne tik sveiko blizgesio ir švelnumo, bet ir sumažins jau esamus plaukų trūkumus, išlygins plaukų paviršių, prisotins plauką natūraliais aliejais.
  • Enzo Spray Conditioner purškiamas plaukų kondicionierius – tai Tavo plaukų eliksyras, kuris užtikrintai ir magiškai lengvai veikia net 24 val.! Su apsauga nuo karščio. Mėgaukis buvimu čia ir dabar, ir leisk Enzo Spray Conditioner beveik nejuntamai apsupti Tavo plaukus harmonizuojančiu drėgmės balansu, įstabiu blizgesiu, ypač lengvu poveikiu ir maloniu kedenti glotnumu. Plaukas pastebimai tampa minkštesnis, lankstenis, biresnis.