Prekių katalogas

Plaukų kondicionierius Enzo 250 ml

 • Plaukų kondicionierius Enzo 250 ml 

   

  Enzo Conditioner plaukų kondicionierius – tai plaukų priežiūros karalius su arganų aliejumi iš paties Maroko, kuris užtikrina aukščiausią kokybę! Leisk sau tapti karaliene – mėgaukis tauriais kvapais ir rafinuota prabanga tviskančiais plaukais! Tiesiog atsiduok Tave supančiam rūpesčiui ir užtikrintai apsaugai. 

   

  • Kilmės šalis: Lietuva
  • Talpa: 250 ml

   

  Enzo Conditioner – tai tirštos masės, padidintos koncentracijos drėkinanti plaukų priežiūros priemonė, gausiai prisodrinta natūraliu arganų aliejumi. Plaukuose matomas perlamutrinis rezultatas ir jaučiamas malonus kašmyro slidumas jau po pirmo naudojimo!

  • Galvos oda jaučiasi gaivesnė.
  • Dar dušo metu plaukai tampa minkštesni, lankstensni. Išplovus galvą plaukai akivaizdžiai blizgesni, lengvesni lyg apsikirpus, o išdžiūvę plaukai atrodo gyvesni, tikresni, sveikesni ir nuostabiai žvilga! 

  Argano aliejus turi naudingų vitaminų, pavyzdžiui, vitaminą E, todėl ypač rekomenduojama naudoti, kai plaukai yra stipriai išsausėję, po dažymų netekę gyvybingumo.

  Turtingas kondicionieriaus koncentratas. Enzo Conditioner išskirtinė savybė yra masės tirštumas. Ką tai suteikia?

  • Produktą naudosite gerokai ilgiau, nei esate įpratę. Kodėl? Tam, kad pamaitintumėte plaukus jums pakaks išspausti mažesnį kiekį kondicionieriaus.
  • Kondicionierių paskirstysite ant plaukų ypač lengvai ir maloniai. Kaip tai suprasti? Tiršta Enzo Conditioner masė yra slidi lyg kašmyras, nelimpa nei prie plaukų, nei prie pirštų.
  • Prabangus gausos dvelksmas. Kondicionierius turi malonų, gaivų, citrusus primenantį, kvapą.
  • Lengvai išsiskalauja. Taip pat nejuntamai savo vitaminų gausa apgaubia ir jūsų kūną. Ar kada suimąstėte, jog tai, kas atgaivina ir puoselėja jūsų jautrią galvos odą, pavyzdžiui, plaukų kondicionierius, dušo metu taip pat lengvai pereina visu jūsų kūnu? Tai reiškia, kad naudingais vitaminais iš kondicionieriaus pamaitinate beveik visą kūno odą. Neįtikėtina, tiesa? 

  Enzo Conditioner plaukų kondicionierius yra tirštas, todėl jo užtenka ilgesniam nei įprasta naudojimui.

  • Išpauskite nedidelį kiekį kondicionieriaus ir patrinkite tarp delnų.
  • Švelniai paskirstykite produką per visą plaukų ilgį, įmasažuokite ir sukamaisiais judesiais įtrinkite į galvos odą, taip pat į šaknis. Kodėl? Taip pamaitinsite ne tik pačius plaukus, bet ir jautrią galvos odą.
  • Palikite 3 minutėms. Per tą laiką plaukų kondicionierius puikiai įsigers ir prisodrins plaukus vitaminais bei jaukiu kvapu.
  • Išskalaukite šiltu vandeniu. 

  1 naudojimo savaitė. Pasišalina kitų priemonių likučiai, galvos oda atsigauna, pagyvėja.

  Rezultatas. Jaučiamas malonus švarumo pojūtis, plaukai minkštėja. Sumažėja ar išnyksta plaukų elektrinimasis, šiaušimasis.

  2 naudojimo savaitė. Iš plauko išsivalo silikonai, tampa labiau pastebimas Enzo kondicionieriaus efektyvumas.

  Rezultatas. Plaukas atgauna sveikesnį blizgesį, tampa birus ir švelnus. Lengvesnis plaukų iššukavimas.

  3 naudojimo savaitė. Plaukai puikiai įsisavina kondicionieriaus sudėtyje esančius vitaminus, pamaitina ir atkuria plaukus.

  Rezultatas. Gyvybingi plaukai, sveika galvos oda, neskilinėjantys plaukų galiukai.

  4 naudojimo savaitė. Kondicionieriaus efektyvumas išnaudojamas 100%.

  Rezultatas. Sveiki plaukai, įspūdingai žvilga, maksimalus plaukų lankstumas, tvarkinga ir lengvai kontroliuojama išvaizda.