Prekių katalogas

Plaukų kaukė Enzo Mask Deep Repair 100 gr

 • Plaukų kaukė Enzo Mask Deep Repair 100 gr

  Kodas: 4779043490166
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
 • Plaukų kaukė Enzo Mask Deep Repair 100 gr 

   

  Perkamiausią ir geriausių atsiliepimų sulaukianti natūrali plaukų kaukė iš ENZO – tai tikras natūralių medžiagų kokteilis, kuris grąžins Jūsų plaukams gyvybiškumą, atkurs pažeistą plauką ir suteiks Jūsų plaukams antrą šansą dar geresniam gyvenimui! Maitinančios ir drėkinančios plaukų kaukės savybės suteiks Jūsų plaukams ypatingo švelnumo, sveiko blizgesio ir malonaus plauko sunkumo. Visi organiškos kaukės komponentai yra visiškai saugūs, sertifikuoti ir ekologiški, todėl kaukė puikiai tinka naudojimui visai šeimai! 

   

  • Kilmės šalis: Lietuva
  • Talpa: 100 ml

   

  Organiška ir natūrali Enzo plaukų kaukė tinka visiems plaukų tipams ir skirta atkurti bei pagerinti plaukų būklę. Atsakingas, kasdieninis plaukų kaukės naudojimas leis plaukams jaustis kaip po brangiausių ir efektyviausių SPA plaukų procedūrų profesionaliame grožio salone! Organiška plaukų kaukė suteiks plaukui ne tik sveiko blizgesio ir švelnumo, bet ir sumažins jau esamus plaukų trūkumus, išlygins plaukų paviršių, prisotins plauką natūraliais aliejais. 

  Į natūralios plaukų kaukės sudėtį įeina arganų ir makadamijos aliejų mišinys, kurį rasite net pirmose sudėties vietose! Užimant pirmas eilutes sudėtyje reiškia, kad natūralių aliejų kiekis plaukų kaukėje itin gausus! Šie ingredientai išgauti iš natūralių, augalinių aliejų skirti apgaubti plauką ir išlyginti jo paviršių. Kokį vaidmenį atlieka šie ekologiški aliejai? Makadamijų ir argano aliejų mišinys – tobuliausias duetas, kokį gamta gali pasiūlyti jūsų plaukams! Plaukų kaukė su arganų aliejumi įspūdingai veikia pažeistą plauką, sustiprina ir minkština jį. Makadamijos aliejus atkurs ir pagerins plaukų struktūrą. Šių naudingiausių aliejų mišinys padidins plaukų elastingumą, sumažins lūžinėjimą ir suteiks gyvybiško žvilgesio! Kiti natūralios kaukės sudėtyje esantys ingredientai pasižymi gydomuoju poveikiu ir praturtins plauką bei galvos oda vitaminais, mineralais. Dėl savo itin natūralios sudėties ir veiksmingo poveikio plaukų kaukė tinkama naudoti visai šeimai ir net jautriausią galvos odą turintiems! 

  Rezultatas, kurį duoda kaukė – tai jau po pirmo plovimo pastebimas plauko minkštumas, švelnumas ir akivaizdžiai sveikesnė plaukų būklė! Rezultatai su kiekviena savaite vis gerės! Žinoma, kuo ilgiau kaukė yra naudojama – tuo ryškesnį rezultatą matysite. Naudojant kaukę nuolat ir sąžiningai, rezultatas matomas akivaizdus jau po pirmų kaukės naudojimų! 

  • Pirmą naudojimo savaitę: Iš plauko ir galvos odos išplaunami priemonių likučiai, o galvos oda atsigauna nuo visų toksinų, kurie į organizmą ir plauką patenka per užterštą orą bei aplinką. Jaučiamas malonus švarumo pojūtis, plaukai minkštėja. Plaukas gauna antistatinį efektą ir jau po pirmo naudojimo panaikina įsielektrinimą bei nuima plaukų pasišiaušimą.
  • Antrą naudojimo savaitę: Iš plauko išsivalo visi silikonai ir chemija, kurie būna šampūnuose ir kituose plaukų priežiūros priemonėse, kurių sudėtis nėra natūrali ir tinkama kasdieniniam naudojimui. Plaukas atgauna sveikesnį blizgesį, tampa birus ir švelnus. Lengvesnis plaukų iššukavimas.
  • Trečią naudojimo savaitę: Matomas rezultatas – švarūs, natūraliai pasveikę, gyvybingi plaukai! 

  Daugeliui klientų rekomenduojama 8 Savaičių Programą.

  • Pirmas 4-ias savaites 2 kartus per savaitę naudojamas 1 #StrongRitual
  • Kitas 3-is savaites 2 kartus per savaitę naudojamas 2 #NightRitual
  • Paskutinę savaitę rinkitės 3 #SaunaRitual arba 4 #DayRitual. Naudojama 2 kartus per savaitę.
  • Prėjusios #8SavaičiųProgramą pajusite lengvumą, žvilgesį bei sveiką plauką. Programa grąžins Jūsų plaukams gyvybiškumą, atkurs pažeistą plauką. Plaukai liausis slinkę, taps švelnūs bei lengvai šukuosis. Šiam efektui palaikysi, po 8 savaičių rekomenduojame naudoti 5 #3minRitual . Ritualas naudojamas kasdien.