Prekių katalogas

PJŪKLAS BENZININIS MS 251, 2.2kw

 • Kraunamos nuotraukos
 •  

  dealus galios ir svorio balansas intensyviam darbui sode, arba darbui miške privatiems vartotojams pjauti nedidelius medžius. Vienas populiariausių pjūklų savo klasėje. Šį didelį sukimo momentą turintį pjūklą lengva užvesti, bei patogu naudoti. Degalų sąnaudos sumažintos iki 20% lyginant su kitais dvitakčiais motorais, neturinčiais 2-MIX technologijos.

  - Grandininis pjūklas MS 251 - Sumažinto išmetimo variklio technologija.jpg
  Sumažinto išmetimo variklio technologija
  Dvitaktis variklis su „2-MIX“ technologija, kuri suteikia prietaisams galios esant bet kokiai traukai ir sutaupo iki 20 proc. degalų. Keturių kanalų cilindro ir degiojo mišinio recirkuliacijos junginys. Taip pat iki 70 proc. sumažinamas išmetamųjų dujų kiekis. Atitinka išmetamųjų dujų standartą ES II.

  - Grandininis pjūklas MS 251 - Cikloninė oro filtravimo sistema.jpg
  Cikloninė oro filtravimo sistema
  ilgalaikė filtravimo sistema su ciklonu juntamai prailgina filtrų tarnavimo laiką, palyginus su įprastinėmis sistemomis. Oro srautas yra įsukamas. Didesnės ir sunkesnės dalelės išmetamos. Išvalytas nuo stambių priemaišų oras vamzdeliu nukreipiamas link oro filtro.

  - Grandininis pjūklas MS 251 - Antivibracinė sistema.jpg
  Antivibracinė sistema
  Intensyvi motorinių įrankių vibracija rankenose įtakoja rankų kraujagyslių veiklą. Dėl to gamintojas sukūrė efektyvią antivibracinę sistemą, kuri sumažina variklio virpėjimą ir vibraciją rankenose.

  - Grandininis pjūklas MS 251 - Beįrankiai užpylimo kamščiai.jpg
  Beįrankiai užpylimo kamščiai
  Specialus kuro ir alyvos kamščių fiksavimas, kad uždaryti ir atidaryti būtų galima be jokių papildomų įrankių.

  - Grandininis pjūklas MS 251 - Kompensatorius.jpg
  Kompensatorius
  Karbiuratoriuje esantis kontroleris neleidžia kuro mišiniui tapti per daug riebiu, kai oro filtras yra užterštas. Paduodamas kuro kiekis nustatomas pagal patenkantį oro kiekį, kuris ateina per oro filtrą. Taip užtikrinamas reikalingas kuro/oro santykis. Filtro netgi nereikia taip dažnai valyti tol, kol nekrenta galia.

  - Grandininis pjūklas MS 251 - Ematic grandinės tepimo sistema.jpg
  Ematic grandinės tepimo sistema
  Priklausomai nuo pjovimo įrangos ir medienos rūšies, sistema „Ematic“ iki 50 % sumažina sunaudojamo grandinių alyvos kiekį, palyginti su įprastinėmis pjovimo juostomis be sistemos „Ematic“. Sistemą sudaro pjovimo juosta „Ematic“ arba „Ematic S“, pjovimo grandinė „Oilomatic“ ir kiekį reguliuojantis ir (arba) sumažintos galios alyvos siurblys. Grandinės alyva tikslingai ir be nuostolių patenka ten, kur reikia.

  - Grandininis pjūklas MS 251 - Valdymas viena svirtimi.jpg
  Valdymas viena svirtimi
  Visos svarbios funkcijos, kaip užvedimas, pasiurbimas, pavara ir stabdis yra valdomos vienos svirties pagalba. 

  Galia 2.2 kW
  Cilindro darbinis tūris 45.6 cm³
  Pjovimo juostos ilgis 35 cm
  Grandinės žingsnis .325"
  Grandinės įtempimas Šoninis
  Svoris 4.8 kg