Paroda „SUPERNAMAI 2019"

2019 m. rugsėjo 20-22 d. "Siemens" arenoje" (Ozo g. 14, Vilniuje) vyks 9-oji paroda „SUPERNAMAI 2019". Įėjimas į parodą nemokamas!!!

Plieninė vonia, kuriai suteikiama 30 metų garantija mažiau nei už 200 eur? Taip - tai įmanoma!

Visiškai nesvarbu ar įsirenginėjate naują būstą, ar nusprendėte atnaujinti esamas patalpas - svarbiausias akcentas vonios kambaryje – jūsų vonia.

Skirtingos vonios - skirtingiems lūkesčiams

Įrenginėjant vonios kambarį labai sudėtinga išsirinkti vonią. Kokia turi būti vonia, kad patenkintų mūsų lūkesčius?

Ravak gaminių koncepcijos

Koncepcija - kompleksinė vonios kambario sąvoka. Visos jos dalys suprojektuotos taip, kad veiktų harmoningai, būtų praktiškos ir lengvai naudojamos. 

Ravak vonios - išsirinks kiekvienas

Skirkite šiek tiek laiko sau ir mėgaukitės gyvenimu būdami vonioje – patogioje vonioje. 

Kokią dušo kabiną pasirinkti - pusapvalę ar kvadratinę?

Ar Jus kankina dilema dėl dušo kabinos? Dvejojate, kokią pasirinkti: ar pusapvalę ar kvadratinę? Mes padėsime Jums nuspręsti.

Dušo kabina ar vonia? Ekspertų komentarai

Vis didėjant gyvenimo tempui paprastą žmogų verčia skubėti, būti pasitempusiu, bei fiziškai aktyviu. Rytais – norisi skubėti ir greitai susiruošti į darbus ar susitikimus, o vakarais atvirkščiai norisi atsipalaiduoti ir pailsėti. Tad ką pasirinkti, kad vonios kambarys būtų ne tik gražus, bet ir maksimaliai komfortiškas?

Vonios sienelės: jų pranašumai prieš užuolaidėles

Sienelės voniai - šiuolaikiškas sprendimo būdas sukurti nepriekaištingą vonios interjerą, apsaugant grindis bei sienas nuo tyškančio vandens. Įdomu kaip stiklinė sienelė atrodys jūsų namuose bei kokius pliusus bei minusus ji turi? Visą informacija rasite straipsnio viduje.

Vonios įrangos parinkimo atmintinė

Išsirinkti vonios kambario įrangą nėra paprasta. Yra daugybė smulkių ir gana didelių detalių į kurias tiesiog privaloma atkreipti dėmesį. Kaip pasirinkti teisingai ir kokią įrangą įsigyti? Atsakymų ieškokite straipsnio viduje.

Kokios formos vonią rinktis?

Dažnai pagalvojate apie vonios remontą? O gal norite atnaujinti savo vonios kambarį į ją patalpindami šiuolaikiška ir stilinga vonia bei papildoma įranga?

Vonios dizaino ir baldų tendencijos 2019-iems metams

Pastarieji metai vonios interjero dizaino pasaulyje paliko nemažai naujovių ir modernių sprendimų. Galima teigti, kad kiekvienais metais pasiūlomos tiek klasikinio vonios dizaino tendencijos, tiek itin dar niekur nematytos šiuolaikiškos idėjos, kurių dėka įžengus į vonią pasijunti lyg ateityje po dešimt metų

Baldų ir dizaino sprendimai mažoms vonioms

Tai, kaip kuo daugiau vonios įrangos ir vonios baldų apstatyti mažą vonią, žmonėms kirbėjo visais laikais. Beveik visi senos statybos butai išsiskiria mažomis vonios erdvėmis, todėl remontuojant butą ir norint atsinaujinti namus, vonios apstatymas įranga ir baldais gali tapti tikru iššūkiu.

Vonios kambario remontas: nuo ko pradėti ir kokius baldus rinktis?

Vonios remontas yra itin atsakingas ir daug laiko reikalaujantis darbas. Tam, kad vonios projektavimo bei santechnikos priemonių parinkimo darbai vyktų sklandžiai ir efektyviai, mes pateikiame kelis, labai naudingus patarimus, padėsiančius sukurti jaukią atmosferą vonioje. Domina unikalūs ir šiuolaikiški vonios spalvų ir baldų pasiūlymai? Visą informaciją rasite straipsnio viduje.

Kai vonioje pristinga vietos...

Vonia yra palyginti nedidelė patalpa, tačiau čia kartais tenka sutalpinti išties nemažai – skalbimo mašiną, vonią, tualetą, boilerį, o kur dar spintelės įvairiems higienos reikmenims ar rankšluosčiams?

Kūrybiškumas vonios kambaryje

Žmonės, turintys gerą skonį ir palaikantys unikalų visų namų stilių, pro akis jokiu būdu nepraleis ir vonios. Tai iš vienos pusės labai kasdieniška erdvė kurioje švarinamės ar skalbiame ir t.t.