Prekių katalogas

Vonios baldai RAVAK

Vonios baldai RAVAK gaminių asortimente atsirado vos kiek daugiau nei prieš dešimtmetį – 2009 metais.

Vonios kambario baldai: ko iš jų norėti?

Korpusiniai baldai vonios kambaryje skirti įvairių higienos reikmenų laikymui. Vonios kambario ir dizaino specialistai sako, jog baldus vonios kambariui reikia rinktis galvojant ne tik apie spintelių fasadų spalvą.

Kokybiškų vonios kambario baldų požymiai

Kaip žinoti, kokie vonios kambario baldai yra kokybiški, o kurie ne? Kokie požymiai svarbūs renkantis baldus vonios kambariui? Pateikiame atsakymus į šiuos klausimus.

Vonios dizaino ir baldų tendencijos 2019-iems metams

Pastarieji metai vonios interjero dizaino pasaulyje paliko nemažai naujovių ir modernių sprendimų. Galima teigti, kad kiekvienais metais pasiūlomos tiek klasikinio vonios dizaino tendencijos, tiek itin dar niekur nematytos šiuolaikiškos idėjos, kurių dėka įžengus į vonią pasijunti lyg ateityje po dešimt metų

Baldų ir dizaino sprendimai mažoms vonioms

Tai, kaip kuo daugiau vonios įrangos ir vonios baldų apstatyti mažą vonią, žmonėms kirbėjo visais laikais. Beveik visi senos statybos butai išsiskiria mažomis vonios erdvėmis, todėl remontuojant butą ir norint atsinaujinti namus, vonios apstatymas įranga ir baldais gali tapti tikru iššūkiu.

Vonios spintelės: kada rinktis modernias, o kada - klasikinio tipo?

Kiekviena vonia vizualiai išbaigiama paskutinių interjero akcentų dėka. Tai tokie vonios baldai kaip spintelės, lentynėlės, ar įvairūs vonios aksesuarai. Vonios spintelės – tai funkcionalus šios patalpos elementas, kadangi čia galime sutalpinti įvairius grožio, higienos produktus ir reikmenis, taip pat namų chemijos priemones, kaip valiklius ir t. t.

Patarimai norintiems išsirinkti vonios spinteles

Tik nedaugelis pagalvoja, kad vonios spintelės yra tie vonios kambario baldai, kurie suteikia visai voniai galutinį įspūdį. Ir tai tiesa – pabandykite šviesias vonios kambario spinteles pakeisti kaštono tamsumo spintelėmis – kaip mat pasikeis visas vonios vaizdas.