Prekių katalogas

AXOR One - išskirtinumas slypi paprastume

AXOR One kolekcija nėra visiškai naujas pasaulyje gerai žinomos ir vartotojų pasitikėjimą pelniusios Hansgrohe kompanijos kūrinys.  

Vandens maišytuvas Puri – nauja gamintojo Ravak serija

Red Dot Design Award bei iF Design Award apdovanojimus laimėję vandens maišytuvai - jau prekyboje!

Termostatinis maišytuvas - kaip jis veikia?

Termostatinis maišytuvas subalansuoja slėgio svyravimus vamzdžiuose ir užtikrina, kad vonioje tekantis vanduo būtų Jūsų nustatytos temperatūros. Kas bent kartą išbando termostatinį maišytuvą, niekada daugiau jo nebekeičia. 

Šiuolaikiniai maišytuvai: nepretenzingi, stilingi ir taupūs

Vonios kambario neįmanoma įsivaizduoti be vandens maišytuvo, o vartotojai turi iš ko rinktis norėdami įgyvendinti savo vonios kambario viziją

Maišytuvas vonios kambariui: kokį pasirinkti?

Norite savo vonios kambarį įsirengti tinkamai, tačiau nežinote kokį vandens maišytuvą pasirinkti? Perkant, privalote atsižvelgti į daugybę aspektų, bei suprasti jog vandens maišytuvas privalo būti tik aukščiausios kokybės. Norite sužinoti daugiau? 

Maišytuvas vonios kambariui: kokį pasirinkti?

Norint įsirengti savo svajonių vonią, kurioje viskas būtų idealu, reikia pagalvoti apie kiekvieną detalę: plyteles, praustuvę, spinteles, veidrodį ir taip pat maišytuvus. Jeigu vonios kambaryje įsirengiate ir vonią su maišytuvu, ir praustuvę, abiejų įrenginių maišytuvus būtų gerai suderinti ar bent jau pasistengti, kad jie būtų panašaus dizaino ir atspalvio.