Unitazų dizainas ir parametrai: kaip išsirinkti geriausią

Nors unitazu naudojamės ne tiek ir daug kartų per dieną, tualete, kaip ir vonioje, siekiame komforto kiekvieną kartą naudojantis šia patalpa. Tačiau senų modelių tualetai darosi vis nepatogesni.

Vonios kambarys: metas pamiršti nuobodžius praustuvus!

Jei šiuolaikinį vonios kambarį jau galima įsivaizduoti be vonios, tai net pačiame mažiausiame vonios kambaryje turi būti praustuvas.

Ką vonios kambariui gali pasiūlyti čekai?

Turistiniai leidiniai, reklamuojantys Čekiją, kaip susitarę pabrėžia, jog šalis nuo seno garsėja ne tik alumi, krištolu, stiklu, bet ir porcelianu.

Ne vieša, bet ne mažiau svarbi namų vieta

Tualeto kambarys - svarbi vieta Jūsų namuose. Būtent todėl svarbu išsirinkti tinkamą klozetą.

Kodėl vonios kambariui siūlome Ravak produkcija?

Kodėl Ravak? Kadangi mūsų gaminiais galite pasitikėti 

Nauja era vandens nuleidimo technologijoje Aquablade vandens nuleidimo technologija

Ideal Standart pristato: nauja era vandens nuleidimo technologijoje Aquablade vandens nuleidimo technologija.

Naujausia Ravak serija Formy jau prekyboje!

Didžiausias Čekijos vonios įrangos gamintojas RAVAK Prahos dizaino ir mados parodoje pristatė vonios kambario seriją, pavadintą „FORMY“. Seriją sudaro du praustuvo ir vonios komplektai („FORMY 01“ ir „FORMY 02“), kurių autorius yra naujausias prestižinio tarptautinio „Red Dot“ apdovanojimo laimėtojas Kryštof Nosál.

Vonios kambario remontas: nuo ko pradėti ir kokius baldus rinktis?

Vonios remontas yra itin atsakingas ir daug laiko reikalaujantis darbas. Tam, kad vonios projektavimo bei santechnikos priemonių parinkimo darbai vyktų sklandžiai ir efektyviai, mes pateikiame kelis, labai naudingus patarimus, padėsiančius sukurti jaukią atmosferą vonioje. Domina unikalūs ir šiuolaikiški vonios spalvų ir baldų pasiūlymai? Visą informaciją rasite straipsnio viduje.

Unitazų, klozetų pasirinkimas šiandien

Šiandien prekyboje yra tūkstančiai tualetų modelių, kurie skiriasi savo kaina, aukščiu, kitais išmatavimais, unitazų forma (ovali, apvali, kvadratinė), montavimo būdu (pakabinamas ar pastatomas) net gi tokiais kriterijais, kaip nuleidžiamo vandens kiekis, ar papildomomis funkcijomis, kaip, pavyzdžiui, bidė funkcija pačiame tualete.

Unikaliausios praustuvų dizaino tendencijos

Kiekvienais metais vonios santechnikos dizaineriai pasiūlo savo klientams pačias inovatyviausias idėjas vonios kambariui.