Prekių katalogas

Collaro elegancija ir stilius: premium kokybė už patrauklią kainą!

Jau daugiau nei 270 metų inovatyviausius vonios įrangos komponentus kurianti „Villeroy & Boch“ bet kurį vonios kambarį gali paversti skoninga sveikatingumo oaze.  

PAA spalvotas vonios kambarys

Daugybę dešimtmečių vonios kambaryje vyravo išskirtinai sniego baltumo vonios santechninė įranga. Tokios vonios, vonios kriauklės (praustuvai), unitazai bei dušo padėklai visuomet asocijavosi su švara, estetika ir higiena. 

Unitazų dizainas ir parametrai: kaip išsirinkti geriausią

Nors unitazu naudojamės ne tiek ir daug kartų per dieną, tualete, kaip ir vonioje, siekiame komforto kiekvieną kartą naudojantis šia patalpa. Tačiau senų modelių tualetai darosi vis nepatogesni.

Vonios kambarys: metas pamiršti nuobodžius praustuvus!

Jei šiuolaikinį vonios kambarį jau galima įsivaizduoti be vonios, tai net pačiame mažiausiame vonios kambaryje turi būti praustuvas.

Ką vonios kambariui gali pasiūlyti čekai?

Turistiniai leidiniai, reklamuojantys Čekiją, kaip susitarę pabrėžia, jog šalis nuo seno garsėja ne tik alumi, krištolu, stiklu, bet ir porcelianu.

Ne vieša, bet ne mažiau svarbi namų vieta

Tualeto kambarys - svarbi vieta Jūsų namuose. Būtent todėl svarbu išsirinkti tinkamą klozetą.

Kodėl vonios kambariui siūlome Ravak produkcija?

Kodėl Ravak? Kadangi mūsų gaminiais galite pasitikėti 

Nauja era vandens nuleidimo technologijoje Aquablade vandens nuleidimo technologija

Ideal Standart pristato: nauja era vandens nuleidimo technologijoje Aquablade vandens nuleidimo technologija.

Naujausia Ravak serija Formy jau prekyboje!

Didžiausias Čekijos vonios įrangos gamintojas RAVAK Prahos dizaino ir mados parodoje pristatė vonios kambario seriją, pavadintą „FORMY“. Seriją sudaro du praustuvo ir vonios komplektai („FORMY 01“ ir „FORMY 02“), kurių autorius yra naujausias prestižinio tarptautinio „Red Dot“ apdovanojimo laimėtojas Kryštof Nosál.

Vonios kambario remontas: nuo ko pradėti ir kokius baldus rinktis?

Vonios kambarys yra viena svarbiausių patalpų visame name ar bute. Būtent dėl to vonios interjeras turėtų būti estetiškas, jaukus bei kiek įmanoma erdvus. Pamirškite niūrias ir slogią nuotaiką keliančias vonios dangas bei baldus, neatitinkančius šiuolaikiškų standartų. 

Unitazų, klozetų pasirinkimas šiandien

Šiandien prekyboje yra tūkstančiai tualetų modelių, kurie skiriasi savo kaina, aukščiu, kitais išmatavimais, unitazų forma (ovali, apvali, kvadratinė), montavimo būdu (pakabinamas ar pastatomas) net gi tokiais kriterijais, kaip nuleidžiamo vandens kiekis, ar papildomomis funkcijomis, kaip, pavyzdžiui, bidė funkcija pačiame tualete.

Unikaliausios praustuvų dizaino tendencijos

Kiekvienais metais vonios santechnikos dizaineriai pasiūlo savo klientams pačias inovatyviausias idėjas vonios kambariui.