Prekių katalogas

Viskas apie dušo kabinas ir jų priedus

Nuolatos besikeičiančios dizaino tendencijos, skirtingi šeimos narių poreikiai ir žmonių gyvenimo būdas neabejotinai keičia ir vartojamiems daiktams keliamus lūkesčius.  

RAVAK teikiamos matavimo ir montavimo paslaugos

Reikia montavimo paslaugų? Ravak meistrai išmatuos, parinks, pagamins ir sumontuos

HL dušo trapai: revoliucinis požiūris į vandens tėkmę!

Kartais atrodo, kad suspėti su inovacijomis ir pažinti visas naujausias technologijas - tolygu tam, kas bėgti maratoną.

„Baltijos brasta“ dušo kabinos – lengvi sprendimai sudėtingoms užduotims

Vonios kambarys – tai tarsi namų oazė, ramybės ir atsipalaidavimo erdvė, o dušo zona – praktiškumo ir funkcionalumo etalonas. 

Dušo sprendimai arba kvietimas šokiui pagal vandens muziką

Žvelgdami savo klientų žvilgsniu su visapusišku pasitikėjimu lietuvių gamintojo „Baltijos brasta gaminiams, jų kvietimui „šokti pagal vandens muziką“ pasidavėme ir mes! 

Išskirtinio dizaino dušo latakas HL53

Išskirtinio dizaino ir aukštos kokybės dušo latakas HL53 turi 800-1500 mm matomą dalį. Be to, jis labai tinkamas ten, kur yra žemas konstrukcinis aukštis – galimas nuo 65 mm arba 90 mm. 

Dušo kabina. Kaip išsirinkti?

Kalbant apie išskirtinius namus, architektai tiesiog mėgaujasi galėdami įgyvendinti idėjas, perkeldami savo nestandartinius sprendimus į projektuojamų namų brėžinius. Tačiau išskirtiniai sprendimai – ne tik išskirtinių namų projektuose.  

Dušo kabinų ir dušo pertvarų eksploatavimo ir priežiūros rekomendacijos

Turite dušo kabiną ir nežinote, kaip tinkamai ją prižiūrėti? Gamintojas "Baltijos Brasta" pateikia rekomendacijas, kaip geriausiai prižiūrėti dušo kabinas, dušo sieneles bei vonios krašto sieneles. 

Dušo kabinoje jokių slenksčių!!!

Penkios pagrindinės vandens nuvedimo duše sistemų savybės, suteikiančios maksimalų komfortą: patogus ir saugus montavimas; pakankamas vandens pralaidumas; apsauga nuo nemalonaus kvapo; lengva priežiūra; estetika ir dizainas.

Mitai apie stiklines dušo kabinas ir duris

Įsirengti vonią tam tikrais atvejais gali būti paprasčiau nei dušą, ypač kai šiandien dušo kabinų pasirinkimas tapo neįtikėtinai platus ir šiuolaikiškas.

Ką vonios kambariui gali pasiūlyti čekai?

Turistiniai leidiniai, reklamuojantys Čekiją, kaip susitarę pabrėžia, jog šalis nuo seno garsėja ne tik alumi, krištolu, stiklu, bet ir porcelianu.

Stumdomos dušo durys

Stumdomos dušo durys - praktiškas ir patogus sprendimas siekiant savo laiką vonioje paversi tik relaksacijos procesu.

Kodėl vonios kambariui siūlome Ravak produkcija?

Kodėl Ravak? Kadangi mūsų gaminiais galite pasitikėti 

Ravak gaminių koncepcijos

Koncepcija - kompleksinė vonios kambario sąvoka. Visos jos dalys suprojektuotos taip, kad veiktų harmoningai, būtų praktiškos ir lengvai naudojamos. 

Ravak Dušo kabinos - išsirinks kiekvienas

Neleiskite savęs riboti įsigalėjusiai tvarkai ir sukurkite jauką vietą atsipalaidavimui, atitinkančią jūsų poreikius. Maudymosi po dušu vietos įrengimas gali būti atliktas daugeliu būdų. Pasirinkite optimalų sprendimą sau ir priderinkite pagal savo pageidavimus. Kiekvienam poreikiui galime pasiūlyti sprendimą.

Ravak dušo sėdynės - ne tik vonios kambariui

 Ravak Dušo sėdynės – ne tik vonios kambariui!

Kokią dušo kabiną pasirinkti - pusapvalę ar kvadratinę?

Ar Jus kankina dilema dėl dušo kabinos? Dvejojate, kokią pasirinkti: ar pusapvalę ar kvadratinę? Mes padėsime Jums nuspręsti.

Dušo kabina ar vonia? Ekspertų komentarai

Vis didėjant gyvenimo tempui paprastą žmogų verčia skubėti, būti pasitempusiu, bei fiziškai aktyviu. Rytais – norisi skubėti ir greitai susiruošti į darbus ar susitikimus, o vakarais atvirkščiai norisi atsipalaiduoti ir pailsėti. 

Vonios sienelės: jų pranašumai prieš užuolaidėles

Sienelės voniai - šiuolaikiškas sprendimo būdas sukurti nepriekaištingą vonios interjerą, apsaugant grindis bei sienas nuo tyškančio vandens. Įdomu kaip stiklinė sienelė atrodys jūsų namuose bei kokius pliusus bei minusus ji turi? Visą informacija rasite straipsnio viduje.

Kaip tinkamai prižiūrėti dušo duris bei sieneles?

Nebesusitvarkote su apkalkėjusiom dušo durelėm bei sienelėm? Pelėsis pradėjo kauptis taip sparčiai, kad nebegalite jo sustabdyti? Skaitykite mūsų patarimus ir jau šiandien panaikinkite erzinančias kalkes bei pelėsį nuo savo vonios kambario baldų.

Dušo kabinos elementai šiuolaikiškam įvaizdžiui

Kas sakė, kad modernus vonios kambarys būtinai tas, kuriame įrengta ekscentriško dizaino vonia? Šiandien interjero dizaineriai drąsiai imasi modernių sprendimų, kurdami vonios įvaizdį, ir užtikriname, pati vonia čia tikrai netampa dėmesio objektu.

Kvadratinės dušo kabinos – vis dar madingos

Vidutinio dydžio vonios kambarių savininkams vienas patraukliausių ir praktiškiausių sprendimų vis dar yra klasikinė kvadratinė dušo kabina. Vonių paprastai nesirenka žmonės, mėgstantys greitas maudynes duše, nes dėl kelių kartų per metus, kai atrandama laiko pamirkti vonioje, jos įsirengti tikrai neverta.

Mažoms erdvėms - pusapvalė dušo kabina

Daugelyje butų šiuo metu projektuojami nedideli vonios kambariai ir vietoj vonios montuojamos dušo kabinos. Siekiant sutaupyti vietos ir kuo optimaliau išnaudoti esamą erdvę, interjero dizaineriai pataria rinktis pusapvales dušo kabinas. Lengva jų priežiūra bei moderni išvaizda tiks prie įvairių stilių vonios kambarių, optiškai neapkraus erdvės, o taip pat ir užtikrins visišką komfortą.

Ravak dušo padėklai

Norite ir duše naudoti grindų keramines plyteles arba pirmenybę teikiate dušo padėklų estetikai? Pasirinkite ir mėgaukitės kasdieniu komfortu duše.

Kokį dušo padėklą rinktis?

Šiandien populiaru įsirengti dušą be padėklo – taip dailiau ir estetiškiau atrodo vonios kambario dizainas. Tokios dušo kabinos įrengimas yra sudėtingesnis ir reikalauja daugiau pastangų, negu montuojant dušą su padėklu. Tačiau nemaža dalis žmonių šiandien vis dar ieško ir montuoja duše padėklus. Tik kokį pasirinkti?

Stiklinių dušo kabinų durų tipai

Dar prieš dešimt metų berėmės dušo kabinos buvo prabangi naujovė. Tačiau šiandien vis dažnesnis klientas susidomi galimybe įsirengti kur kas elegantiškiau ir šiuolaikiškiau už kabiną su rėmais atrodantį dušą, turintį patogiai besivarstančias stiklines dušo dureles ir skaidrias sieneles.