Prekių katalogas

Pastatomas klozetas Laufen Pro su plonu Soft Close dangčiu

 • Kodas: H8679530008701
  369 
  506  Sutaupykite 137 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  1-2 d. d. (yra sandėlyje)
 • Pastatomas klozetas Laufen Pro su plonu Soft Close dangčiu 

  Komplektą sudarytas:

  • Pastatomas klozetas Laufen Pro, kuris pilnai priglunda prie sienos;
  • Dvigubas, nerasojantis bakelis, kurio vandens pajungimas iš šono arba iš galo (ventiliai įeina į komplektaciją), vandens nuleidimo mechanizmas 3/5 l;
  • Ypač plona, plastiko sėdynė su dangčiu Slim (plona) Soft Close (lėtai nusileidžianti). 

  Gaminant Laufen unitazus pagrindinės sudedamosios dalys visada buvo gamtinės žaliavos: kaolinitas, molis, feldšpatai ir kvarcinis smėlis. Jos sudaro šios ypač atsparios ir kietos medžiagos pagrindą. Unikalaus ir ilgai trunkančio gamybos proceso metu Laufen gamyklose šios lengvai formuojamos medžiagos atskiros sudedamosios dalys maišomos, homogenizuojamos ir valomos. Gautas šlikeris – taki pirminė keramikos medžiaga – pilama į paruoštas gipsines formas arba formuojama bendrovėje Laufen sukurtu specialiu liejimo metodu.

  Šios medžiagos formuojamumas ir takumas suteikia galimybę kurti įvairius sanitarinės paskirties gaminius. Išdžiovinti ir glazūruoti ruošiniai degami degimo krosnyse, kuriose temperatūra siekia 1 240 °C. Tokioje ekstremalioje temperatūroje degimo krosnyje aukštos kokybės Laufen unitazai tampa kieti ir ilgaamžiai.

  Lygus ir lengvai valomas keramikos paviršius atitinka aukščiausius higienos standartus. Keramika atspari šviesai, universali ir malonios išvaizdos, todėl ši medžiaga yra populiariausia gaminant aukštos kokybės sanitarinę įrangą.