Prekių katalogas

Pastatomas unitazas Gustavsberg Nautic Hygienic Flush su dangčiu

 • Pastatomas unitazas Gustavsberg Nautic Hygienic Flush su dangčiu

  Kodas: GB111510201331+9M26S101
  47520 
  70600  Sutaupykite 23080 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje, 3-4 sav.)
 • Pastatomas unitazas Gustavsberg Nautic Hygienic Flush su dangčiu 

  Komplektą sudaro:

  • Pastatomas unitazas Gustavsberg Nautic Hygienic Flush 1510 (GB111510201205), dvigubas vandens nuleidimas - 2/4 litro.
  • Gustavsberg Nautic sėdynė su dangčiu (9M26S101) su "Soft close" (lėtai užsidarantis) ir "Quickrelease" (greitas ir paprastas nuėmimas - patogus valymas).
  • Ergonomiškas bakelio dizainas leidžia montuoti unitazą tiek prie sienos tiek į kampą.

  Kaip ir visi kiti Gustavsberg produktai, Nautic serijos gaminiai pasižymi dizaino ir funkcionalumo sinteze. "Nautic" gaminiais apstatytas vonios kambarys atrodo minimalistiškai, stilingai, gaiviai ir higieniškai.

  „Nautic“ asortimentas yra naujausias ir plačiausias Gustavberg produktų asortimentas, į kurį įeina daugelio poreikius atitinkantys modeliai. Lengvai nuimamas dangtis - patogus valymas. Naujas aptakus nuleidimo mygtukas leidžia pasirinkti pusinį 2 litrų arba pilną 4 litrų nuleidimą. Dabar ant grindų montuojamus unitazų modelius sumontuoti paprasčiau. Unitazo aukštis atitinka standartinio praustuvo aukštį.

  Vientisas porcelianinis klozeto bakelio dangtis slepia atskirą garsą slopinantį vidinį bakelį, kuris kartu apsaugo ir nuo vandens kondensato susidarymo išorėje. Dėl glotnių linijų 5 tipų „Nautic” serijos klozetai yra higieniškesni ir lengviau valomi, o vandens nuleidimo mygtukas net turi atskirą atsiradimo istoriją. „Manau sukūrėme patogiausią vandens nuleidimo mygtuką pasaulyje, – sako „Gustavsberg” pardavimų ir rinkodaros vadovas Johan Lundin. – Vaikai bei garbingo amžiaus sulaukę žmonės nuolat vargsta su klozeto vandens nuleidimo mygtuku. Atsižvelgdami į tai, sukūrėme ergonomišką vandens nuleidimo mygtuką, kurį lengvai nuspaus tiek vaikų, tiek jėgų netekusios rankos. Be to, juo ypač patogu naudotis ilgų nagų savininkėms“, – sako J. Lundin.

  Hygienic Flush - nauja funkcija ir valyti daug paprasčiau!

  Hygienic Flush yra unitazas, kurio briauna yra atvira, o visas paviršius – glotnus, todėl jį paprasta valyti ir galima palaikyti geresnę higieną, nes visi nešvarumai veiksmingai pašalinami. Bandymai parodė, kad nuleidus vandenį bakterijų ant unitazo paviršiaus nelieka. Dėl higieniško plaunamojo mechanizmo unitazą lengviau valyti, be to, sunaudojama kur kas mažiau stipriai veikiančių valiklių. Hygienic Flush unitazas pasižymi ilgaamžišku, paprastu dizainu, kuris tiktų kiekvieno vonios kambaryje.

  Kodėl Hygienic Flush:

  • Unitazą su atviru apiplovimo kraštu lengviau valyti.
  • Taupo vandenį - užtenka vandens nuleidimo 4/2 litro.
  • Minimalistinis dizainas, paprastesnė priežiūra.
  • Pagamintas iš higieniško, patvaraus, aukščiausios kokybės keramikos - tai higieniška ir patvari medžiagia, kuri tarnaus jums ilgus metus.