Prekių katalogas

Pakabinamas Laufen Pro unitazas su rimless ir Laufen Pro SLIM

 • Pakabinamas Laufen Pro unitazas su rimless ir Laufen Pro SLIM

  Kodas: komplektas 341 Akcija
  25900
  41100 Sutaupykite 15200
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  1-2 d. d. (yra sandėlyje)
 • Pakabinamas Laufen Pro unitazas su rimless  H8989660000001  H8209660000001

  • Dydis 36X53X53cm
  • Paslėptas montavimas
  • Montavimo rinkinys komplekte
  • rimless - be apiplovimo lanko.
  • slow close 

  Garantija 10 metų

  Tai antibakterinis, lengvai numontuojamas klozeto dangtis. Įmontuotas lengvai nusileidžiantį nusileidimą suteikiantis mechanizmas.

  Gaminant Laufen unitazus pagrindinės sudedamosios dalys visada buvo gamtinės žaliavos: kaolinitas, molis, feldšpatai ir kvarcinis smėlis. Jos sudaro šios ypač atsparios ir kietos medžiagos pagrindą. Unikalaus ir ilgai trunkančio gamybos proceso metu Laufen gamyklose šios lengvai formuojamos medžiagos atskiros sudedamosios dalys maišomos, homogenizuojamos ir valomos. Gautas šlikeris – taki pirminė keramikos medžiaga – pilama į paruoštas gipsines formas arba formuojama bendrovėje Laufen sukurtu specialiu liejimo metodu.

  Šios medžiagos formuojamumas ir takumas suteikia galimybę kurti įvairius sanitarinės paskirties gaminius. Išdžiovinti ir glazūruoti ruošiniai degami degimo krosnyse, kuriose temperatūra siekia 1 240 °C. Tokioje ekstremalioje temperatūroje degimo krosnyje aukštos kokybės Laufen unitazai tampa kieti ir ilgaamžiai.

  Lygus ir lengvai valomas keramikos paviršius atitinka aukščiausius higienos standartus. Keramika atspari šviesai, universali ir malonios išvaizdos, todėl ši medžiaga yra populiariausia gaminant aukštos kokybės sanitarinę įrangą. 

  Prekę galima įsigyti ne tik e-parduotuvėje, bet ir mūsų salone „Muresta“ adresu Ukmergės g. 285, Vilnius.