Prekių katalogas

Pakabinamas kondencacinis dujinis šildymo katilas Viessmann Vitodens 200-W su reguliavimo sistema

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: B2HB019
  213880
  Į krepšelį 
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Informacija
  +370 685 22119
 • Pakabinamas kondencacinis dujinis šildymo katilas Viessmann Vitodens 200-W 13 - 35 kW su reguliavimo sistema Vitotronic 100 - 200

   

  „Vitodens 200“ – ilgalaikis efektyvumas

  • Energijos efektyvumo klasė A
  • Pavyzdinis kainos ir galios santykis
  • Iki 98 proc. sunaudoto kuro pavertimas šiluma
  • Tylus darbas dėl mažų ventiliatoriaus apsukų
  • Kompaktiški matmenys, plotis tik 450 mm

   

  Su išorine arba integruota vandens tiekimo funkcija

  Pakabinamas kondensacinis dujinis katilas „Vitodens 200-W“ yra taupumo ir ilgaamžiškumo pavyzdys. Nerūdijančiojo plieno „Inox-Radial“ šilumokaitis užtikrina ilgalaikę didelę energijos išeigą.

  Prietaisas sunaudoja mažiau energijos, nes naudoja ir išmetamųjų dujų energiją. Taip sumažėja šildymo išlaidų ir tausojama aplinka.

  Tvirtas ilgaamžis degiklis

  Nerūdijančiojo plieno „MatriX“ cilindrinis degiklis pasižymi itin dideliu ilgaamžiškumu. Integruotas degimo valdiklis „Lambda Pro Control“ automatiškai pritaiko degimą pagal skirtingas dujų rūšis.

  Taip pat kondensacinio dujinio katilo priežiūros darbai užima ypač mažai laiko. Visas dalis galima pasiekti iš priekio, vietos techninei priežiūrai katilo šone palikti nebūtina.

   

  Šilumokaitis InoxRadial

  Šis šilumokaitis, sumontuotas Vitodens 200-W katiluose, pagamintas iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno. Taip pat iš nėrūdijančio plieno pagaminta cilindrinio degiklio MatriX galvutė.

  Katilas Vitodens 200-W sunaudoja mažiau energijos, kadangi dar kartą panaudoja išmetamųjų dūmų šilumą. Rezultate – net iki 98%sunaudojamo kuro paverčiama šiluma ir energijos efektyvumo klasė A. Tai leidžia sumažinti išlaidas šildymui bei poveikį aplinkai. Naudojant kartu su saulės kolektoriais arba moduliuojančia termoreguliavimo technika, galima pasiekti A+ energijos efektyvumo klasę.

  Ekologiškas cilindrinis degiklis MatriX

  Automatinis degimo proceso reguliavimas sumažina dujų sąnaudas. Vitodens 200-W katiluose sumontuota LambdaPro Control Plus sistema automatiškai prisiderina prie skirtingų dujų rūšių, taigi pereinant nuo gamtinių dujų prie suskystintų nereikia atskirai įsigyti permontavimo priedų. Be to, LambdaPro Control Plus sistema sumažina išlaidas techniniam aptarnavimui.

  Valdiklis Vitotronic 200 su spalvotu liečiamu LCD ekranu

  Naudotis šiuo valdikliu itin paprasta: visa meniu struktūra yra logiška ir intuityviai suprantama. Šis liečiamas ekranas yra net 5” įstrižainės.

  Po sumontavimo galima pasirinkti pagalbinę funkciją, kuri palengvina katilo pirmojo paleidimo-derinimo procedūrą.

   

  Suderinta: sistemos technika

  „Visuma yra daugiau nei jos dalių suma.“ Remdamasi šiuo posakiu, „Viessmann“ siūlo ne tik atskirus šildymo komponentus, kurie atitinka aukštus „Viessmann“ kokybės, patikimumo ir efektyvumo standartus. Kai kurie gaminiai sujungti į darnią sistemą, kurioje visos detalės suderintos vienos su kitomis. Tik tobulas į sistemą sumontuotų komponentų bendras veikimas sukuria visą novatoriškų aukštųjų technologijų galios potencialą.

  „Viessmann“ sistemos technika apima visa, kas šildymą daro patikimą ir ekonomišką. „Vitotronic“ valdiklis su belaidžiu nuotoliniu pulteliu, galingas „Vitocell“ karšto vandens rezervuaras labai patogiai karštam vandeniui gaminti ir net aukštos kokybės saulės energijos įrenginiai, kuriuos naudojant mažinamos šildymo išlaidos.