Prekių katalogas

Pakabinamas kondencacinis dujinis katilas Viessmann Vitodens 111-W su 45 l vandens kaupikliu

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: B1LD153
  189900
  Į krepšelį 
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Informacija
  +370 685 22119
 • Pakabinamas kondencacinis dujinis katilas Viessmann Vitodens 111-W su 45 l vandens kaupikliu 19-35 kW (pasirenkama)

   

  Vitodens 111 - su integruotu tūriniu vandens šildytuvu

  • Kompaktiškas sieninis dujinis kondensacinis katilas
  • Dėl integruoto rezervuaro patogi karšto vandens gamyba
  • Patikimas ir efektyvus Inox-Radial šilumokaitis
  • Lengva valdyti
  • Ekstremaliai mažos priežiūros sąnaudos
  • Energijos efektyvumo klasė: A

  Rezervuaro veikimo principas

  Palyginti su įprastu karšto vandens rezervuaru, kaupimo rezervuaras veikia esant gerokai mažiau vandens norint tiekti tokį patį vandens kiekį.

  Į kaupimo rezervuarą nuolat bėgantis momentinio vandens šildytuvo pašildytas vanduo yra visuomet paruoštas naudoti. Jutikliai užtikrina pastovią leidžiamo vandens temperatūrą.

  Prireikus įsijungia cilindrinis „MatriX“ degiklis, kad būtų tiekiamas norimos temperatūros vanduo. Šis principas ypač naudingas maudantis vonioje ar ilgai prausiantis po dušu.

   

   

  Suderinta: sistemos technika

  „Visuma yra daugiau nei jos dalių suma.“ Remdamasi šiuo posakiu, „Viessmann“ siūlo ne tik atskirus šildymo komponentus, kurie atitinka aukštus „Viessmann“ kokybės, patikimumo ir efektyvumo standartus. Kai kurie gaminiai sujungti į darnią sistemą, kurioje visos detalės suderintos vienos su kitomis. Tik tobulas į sistemą sumontuotų komponentų bendras veikimas sukuria visą novatoriškų aukštųjų technologijų galios potencialą.

  „Viessmann“ sistemos technika apima visa, kas šildymą daro patikimą ir ekonomišką. „Vitotronic“ valdiklis su belaidžiu nuotoliniu pulteliu, galingas „Vitocell“ karšto vandens rezervuaras labai patogiai karštam vandeniui gaminti ir net aukštos kokybės saulės energijos įrenginiai, kuriuos naudojant mažinamos šildymo išlaidos.