Prekių katalogas

Pakabinamas unitazas Laufen Pro New Rimless su SC slim dangčiu

 • Pakabinamas unitazas Laufen Pro New Rimless su SC slim dangčiu

  Kodas: H8669570000001 Akcija
  25900
  44700 Sutaupykite 18800
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  1-2 d. d. (yra sandėlyje)
 • Pakabinamas klozetas Laufen Pro New Rimless su plonu lėtaeigiu dangčiu

  Komplektas vienoje dėžėje Laufen Pro New:

  • Pakabinamas klozetas Laufen Pro Rimless
  • Plonas lėtaeigis dangtis Laufen Pro

  Rimless technologijos privalumai:

  • WC tampa higieniškas, nes nėra terpės kauptis bakterijoms ir kitiems nešvarumams;
  • Labai patogus valymas;
  • Vandens srovė išlieka stipri naudojant tik 4/3.5l vandens.

  LAUFEN – įmonė, gaminanti vonios įrangą jau daugiau nei 125 metus. Produkcija išsiskiria tuo, kad šveicariškas dizainas sujungia dvi dizaino tendencijas: itališką dizainą iš pietų ir šiaurines dizaino tikslumo ir aiškumo tradicijas. Laufen plačiomis gamybos žiniomis ir ilgamete praktika, kuriomis įrengtas vonios kambarys, patenkina kiekvieno kliento norus.

  Gaminant Laufen unitazus pagrindinės sudedamosios dalys visada buvo gamtinės žaliavos: kaolinitas, molis, feldšpatai ir kvarcinis smėlis. Jos sudaro šios ypač atsparios ir kietos medžiagos pagrindą. Unikalaus ir ilgai trunkančio gamybos proceso metu Laufen gamyklose šios lengvai formuojamos medžiagos atskiros sudedamosios dalys maišomos, homogenizuojamos ir valomos. Gautas šlikeris – taki pirminė keramikos medžiaga – pilama į paruoštas gipsines formas arba formuojama bendrovėje Laufen sukurtu specialiu liejimo metodu.

  Šios medžiagos formuojamumas ir takumas suteikia galimybę kurti įvairius sanitarinės paskirties gaminius. Išdžiovinti ir glazūruoti ruošiniai degami degimo krosnyse, kuriose temperatūra siekia 1 240 °C. Tokioje ekstremalioje temperatūroje degimo krosnyje aukštos kokybės Laufen unitazai tampa kieti ir ilgaamžiai.

  Lygus ir lengvai valomas keramikos paviršius atitinka aukščiausius higienos standartus. Keramika atspari šviesai, universali ir malonios išvaizdos, todėl ši medžiaga yra populiariausia gaminant aukštos kokybės sanitarinę įrangą. 

  Garantija 10 metų.

  Prekę galima įsigyti ne tik e-parduotuvėje, bet ir mūsų salone „Muresta“ adresu Ukmergės g. 295, Vilnius.