Prekių katalogas

Pakabinama vonios spintelė su veidrodžiu Riva SV55-3

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: Riva-SV55-3/
  11300
  14600 Sutaupykite 3300
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  1 savaitė
  Apšvietimas
  Yra
 • Pakabinama vonios spintelė Riva SV 55-3 su veidrodinėmis durelėmis, LED apšvietimu, kištukiniu lizdu. LMDP lentynėlės.

  Spintelė:

  • Plotis: 549 mm
  • Gylis: 150 mm
  • Aukštis: 652 mm
  • Pagaminta iš MDF/LMDP
  • Tyliai ir švelniai užsidarančios durelės
  • Sodri, ilgai išliekanti dažytų paviršių spalva ir blizgesys
  • Modernus LED šviestuvėlis puikiai apšviečiantis veidrodžio zoną
  • Patogi el. dėžutė su apšvietimo jungikliu ir kištukiniu lizdu spintelės viduje 
  • Drėgmei atsparus veidrodis
  • Reguliuojamo aukščio negilios LMDP lentynėlės
  • Baldas pateikiamas jau surinktas
  • Pridedami priedai (varžtai ir pakabos), skirti baldo tvirtinimui prie sienos 

  Garantija: 2 metai

   

  Modernaus dizaino vonios kambario spintelė. Spintelės šonai dekoruoti juoda spalva – taip suteikiant baldui bei jūsų vonios kambariui išskirtinimo. Ši spintelė puikiai dera su apatine spintele SA55-3. Veidrodinėje spintelėje rasite visuomet praverčiančius LED šviestuvėlį, kištukinį lizdą bei reguliuojamo aukščio lentynėles. Spintelėje įmontuoti švelniai užsidarantys lankstai, kurių dėka durelės varstomos itin tyliai ir sklandžiai. Šią baldų furnitūrą ne tik malonu naudoti – ji taip pat pasižymi ilgesniu naudojimo laikotarpiu, lyginant su įprasta furnitūra. Be to, baldo gamybos metu lankstai yra ne įgręžiami, o įpresuojami – tokiu būdu įtvirtinami tiksliai ir patvariai. Tai ypač svarbu, nes vonios baldai yra intensyviai eksploatuojami, todėl privalo būti patvarūs. Vonios spintelė padengta poliuretaniniais dažais, kurių dėka nudažyti paviršiai yra nepriekaištingai lygūs, lengvai valomi, atsparūs drėgmei, o spalva ir blizgesys ilgai išlieka nepakitę. Balta spintelės spalva – tai gaivos ir švaros spalva, puikiai tinkanti vonios kambariui. 

   

   

  Baldai tinkami vonios kambario aplinkos sąlygoms

  Riva gamina baldus, tinkamus vonios kambario aplinkos sąlygoms. Spinteles, komplektuojamas su praustuvu, gamina iš drėgmei atsparios LMDP (laminuotos medienos drožlių plokštės) ir MDF (vidutinio tankio medienos plaušų plokštės), pasižyminčios minimalia reakcija į drėgmę jei tinkamai paruošta. Todėl, siekdami apsaugoti plokštes nuo drėgmės įsiskverbimo, visas medienos plokščių briaunas padengia PVC / ABS juostelėmis. Be to, baldus dažo poliuretaniniais dažais, kuriais padengti paviršiai tampa nepralaidūs vandeniui.

  Veidrodines ir ūkines spinteles, kurios turi mažesnį tiesioginį sąlytį su vandeniu, gamina iš tvirtos ir stabilios LMDP bei glotnaus paviršiaus MDF plokščių.

  Nors baldai yra skirti vonios kambariui, per didelė drėgmė ir nuolatinis vandens poveikis jiems nėra naudingi. Todėl rekomenduojame pasirūpinti geru vėdinimu kambaryje, o vandeniu aplietas vietas, iškarto nusausinti.

   

  Tyliai ir švelniai užsidarantys lankstai ir savaime lėtai užsidarantys bėgeliai

  Į baldus Riva montuoja švelniai užsidarančius lankstus ir savaime užsidarančius bėgelius, kurių dėka dureles varstysite tyliai, o stalčius slankiosite itin sklandžiai. Šią baldų furnitūrą ne tik malonu naudoti – ji taip pat pasižymi ilgesniu tarnavimo laikotarpiu, lyginant su įprasta furnitūra.

  Surinkimo metu lankstai yra ne įgręžiami, o įpresuojami austrų firmos „GANNOmat“ įrenginiu. Šios technologijos dėka lankstai į baldus įtvirtinami tiksliai ir tvariai.

   

  Sodri, ilgai išliekanti dažytų paviršių spalva ir blizgesys

  Baldus gamintojas dažo poliuretaniniais dažais, kuriais padengti paviršiai tampa nepriekaištingai lygūs, lengvai valomi, atsparūs drėgmei bei trinčiai, o spalva ir blizgesys ilgai išlieka nepakitę.

  Dažymo procese naudojama pažangi „GRACO“ ir „WAGNER“ dvikomponentę dažymo įranga, kuri užtikrina kokybišką dažų paruošimą bei pasirinktos spalvos ir blizgesio vientisumą visuose balduose.

  Nuolat vykdo MDF dažymo užsakymus, tad įgyta patirtis lemia aukštą gamintojo Riva atliekamų dažymo procesų kokybę. Visada siekia, kad nudažytas paviršius būtų lygus, sodrios spalvos ir tinkamo blizgumo.

   

  Drėgmei atsparus veidrodis

  Baldų gamyboje naudojama ryškūs, drėgmei atsparūs, kokybiškai apdirbtus veidrodžiai, kurie pasižymi lėtesne korozija lyginant su tokiais pačiais, tik prasčiau apdirbtais veidrodžiais.

   

  Rankenėlė ant veidrodinių durelių

  Kurdami vonios kambario baldų dizainą, gamintojai derina tris esminius elementus: estetiką, funkciją ir praktiškumą. Todėl ant daugumos gaminamų veidrodinių durelių rasite patogias rankenėles – taip veidrodį prižiūrėti paprasčiau.

   

  LED apšvietimas

  Veidrodinių durelių apšvietimui montuojama LED (šviesos diodus) lemputės. Nes tai šiuolaikiškas dirbtinės šviesos šaltinis, pasižymintis ilgu eksploatavimo laikotarpiu ir sunaudojantis mažiau energijos už tradicines kaitrines ar halogenines lemputes.

  Šviesos diodai yra saugūs vartoti jūsų vonios kambaryje. Be to, į jų sudėtį neįeina gyvsidabris, o spinduliuotėje nėra nepageidaujamų ultravioletinių (UV) ar infraraudonųjų (IR) spindulių. LED apšvietimas – tai šiuolaikiškas sprendimas Jūsų Vonios Kambariui.

  Ne visi baldai turi LED apšvietimą – skaitykite prekės aprašymą arba teiraukitės mūsų.

   

  Baldai pateikiami jau surinkti

  Pirkėjų patogumui baldai pateikiami jau surinkti. Be to, prideda ir baldų tvirtinimui prie sienos skirtus priedus (varžtus ir pakabas). Nesudėtingas baldų montavimo instrukcijas bei priežiūros rekomendacijas rasite baldų pakuotėse bei Riva interneto svetainėje - Vonios Kambario Baldų skiltyje, baldų aprašymuose.

   

  Baldai surenkami pneumatiniu presu

  Baldus gamintojas Riva renka ne sąvaržomis, o "LIGMATECH" fimos pneumatiniu presu. Šis surinkimo būdas suteikia gaminiui tvirtumo bei stabilumo.

   

  Keraminiai praustuvai - estetiška, praktiška, patogu, tvaru, ekologiška

  Keramika – viena seniausių medžiagų, naudojamų sanitarinių praustuvų gamyboje. Keraminiai praustuvai pasižymi ilgaamžiškumu, lengva priežiūra, atsparumu korozijai, karščiui ir dilimui. Be to, ne mažiau svarbu ir tai, jog keramika yra ekologiška medžiaga – net po daugelio metų naudojimo ji gali būti perdirbta į visiškai naujus gaminius. Neperdirbta keramika nekenkia aplinkai, nes yra natūrali medžiaga.

  Kurdami praustuvų dizainą, gamintojai stengiasi išgauti ne tik estetiškas, bet ir funkcionalias praustuvų formas, kurios jaukiai įsilietų į jūsų vonios kambario interjerą ir būtų patogios naudoti. Dauguma gaminamų praustuvų yra su persipylimo anga, pakelta briauna prie sienos, bei pasižymi patogiu, giliu dubeniu.

  Praustuvai dengti balta, blizgia glazūra, kurios sudėtyje nėra švino.

   

  Gaminiams suteikiama 2 metų garantija

  Riva gaminiams suteikiama 24 mėnesių garantija nuo įsigijimo datos. Garantija apima gamybos defektus ir taikoma, jeigu kokybės trūkumai atsirado laikantis baldų ir praustuvų įrengimo bei priežiūros rekomendacijų. Įrengimo ir priežiūros instrukcijas rasite baldų pakuotėse bei Riva internetinėje svetainėje - Vonios Kambario Baldų skiltyje, baldų aprašymuose. Malonių Jums akimirkų vonios kambaryje su Riva baldais ir keraminiais praustuvais!