Prekių katalogas

Pakabinama vonios spintelė su veidrodžiu Riva SV47

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: RivaSV47
  6900
  8900 Sutaupykite 2000
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  1 savaitė
  Apšvietimas
  Nėra
 • Pakabinama vonios spintelė su veidrodžiu Riva SV47

  • Plotis: 470 mm
  • Gylis: 140 mm
  • Aukštis: 700 mm
  • Pagaminta iš MDF/LMDP
  • Tyliai ir švelniai užsidarančios durelės
  • Sodri, ilgai išliekanti dažytų paviršių spalva ir blizgesys
  • Reguliuojamo aukščio negilios LMDP lentynėlės 
  • Drėgmei atsparus veidrodis
  • Baldas pateikiamas jau surinktas
  • Pridedami priedai (varžtai ir pakabos), skirti baldo tvirtinimui prie sienos 

  Garantija: 2 metai

   

  Stilinga, estetiška ir funkcionali vonios kambario spintelė, sukurta patogiam kasdieniam naudojimui. Neutrali balta spalva leidžia spintelę pritaikyti įvairaus stiliaus interjere. Spintelėje įmontuoti švelniai užsidarantys lankstai, kurių dėka durelės varstomos itin tyliai ir sklandžiai. Šią baldų furnitūrą ne tik malonu naudoti – ji taip pat pasižymi ilgesniu naudojimo laikotarpiu, lyginant su įprasta furnitūra. Be to, baldo gamybos metu lankstai yra ne įgręžiami, o įpresuojami – tokiu būdu įtvirtinami tiksliai ir patvariai. Tai ypač svarbu, nes vonios baldai yra intensyviai eksploatuojami, todėl privalo būti patvarūs. Spintelėje rasite reguliuojamo aukščio lentynėles. Ši funkcija suteikia galimybę patogiai laikyti įvairių dydžių vonios reikmenis ir jų pakuotes. Vonios spintelė padengta poliuretaniniais dažais, kurių dėka nudažyti paviršiai yra nepriekaištingai lygūs, lengvai valomi, atsparūs drėgmei, o spalva ir blizgesys ilgai išlieka nepakitę. Balta spintelės spalva – tai gaivos ir švaros spalva, puikiai tinkanti vonios kambariui. 

   

   

  Baldai tinkami vonios kambario aplinkos sąlygoms

  Riva gamina baldus, tinkamus vonios kambario aplinkos sąlygoms. Spinteles, komplektuojamas su praustuvu, gamina iš drėgmei atsparios LMDP (laminuotos medienos drožlių plokštės) ir MDF (vidutinio tankio medienos plaušų plokštės), pasižyminčios minimalia reakcija į drėgmę jei tinkamai paruošta. Todėl, siekdami apsaugoti plokštes nuo drėgmės įsiskverbimo, visas medienos plokščių briaunas padengia PVC / ABS juostelėmis. Be to, baldus dažo poliuretaniniais dažais, kuriais padengti paviršiai tampa nepralaidūs vandeniui.

  Veidrodines ir ūkines spinteles, kurios turi mažesnį tiesioginį sąlytį su vandeniu, gamina iš tvirtos ir stabilios LMDP bei glotnaus paviršiaus MDF plokščių.

  Nors baldai yra skirti vonios kambariui, per didelė drėgmė ir nuolatinis vandens poveikis jiems nėra naudingi. Todėl rekomenduojame pasirūpinti geru vėdinimu kambaryje, o vandeniu aplietas vietas, iškarto nusausinti.

   

  Tyliai ir švelniai užsidarantys lankstai ir savaime lėtai užsidarantys bėgeliai

  Į baldus Riva montuoja švelniai užsidarančius lankstus ir savaime užsidarančius bėgelius, kurių dėka dureles varstysite tyliai, o stalčius slankiosite itin sklandžiai. Šią baldų furnitūrą ne tik malonu naudoti – ji taip pat pasižymi ilgesniu tarnavimo laikotarpiu, lyginant su įprasta furnitūra.

  Surinkimo metu lankstai yra ne įgręžiami, o įpresuojami austrų firmos „GANNOmat“ įrenginiu. Šios technologijos dėka lankstai į baldus įtvirtinami tiksliai ir tvariai.

   

  Sodri, ilgai išliekanti dažytų paviršių spalva ir blizgesys

  Baldus gamintojas dažo poliuretaniniais dažais, kuriais padengti paviršiai tampa nepriekaištingai lygūs, lengvai valomi, atsparūs drėgmei bei trinčiai, o spalva ir blizgesys ilgai išlieka nepakitę.

  Dažymo procese naudojama pažangi „GRACO“ ir „WAGNER“ dvikomponentę dažymo įranga, kuri užtikrina kokybišką dažų paruošimą bei pasirinktos spalvos ir blizgesio vientisumą visuose balduose.

  Nuolat vykdo MDF dažymo užsakymus, tad įgyta patirtis lemia aukštą gamintojo Riva atliekamų dažymo procesų kokybę. Visada siekia, kad nudažytas paviršius būtų lygus, sodrios spalvos ir tinkamo blizgumo.

   

  Drėgmei atsparus veidrodis

  Baldų gamyboje naudojama ryškūs, drėgmei atsparūs, kokybiškai apdirbtus veidrodžiai, kurie pasižymi lėtesne korozija lyginant su tokiais pačiais, tik prasčiau apdirbtais veidrodžiais.

   

  Rankenėlė ant veidrodinių durelių

  Kurdami vonios kambario baldų dizainą, gamintojai derina tris esminius elementus: estetiką, funkciją ir praktiškumą. Todėl ant daugumos gaminamų veidrodinių durelių rasite patogias rankenėles – taip veidrodį prižiūrėti paprasčiau.