Prekių katalogas

PAA spalvotas vonios kambarys

PAA spalvotas vonios kambarys

Daugybę dešimtmečių vonios kambaryje vyravo išskirtinai sniego baltumo vonios santechninė įranga. Tokios vonios, vonios kriauklės (praustuvai), unitazai bei dušo padėklai visuomet asocijavosi su švara, estetika ir higiena. 

Taip buvo anksčiau, ne paslaptis, dar ir šiandien daugeliui balta spalva yra saugus ir užtikrintas pasirinkimas.  

Kiek vėliau santechninės įrangos asortimente ėmė atsirasti juodos spalvos gaminiai, kurie gana ilgą laiką buvo laikomi vonios kambario trendu. Tačiau iki šiol saugiomis ir išskirtinėmis laikytas tendencijas tiesiog susprogdino įvairiaspalviai gaminiai! Tokių PAA gamintojo gaminių mūsų asortimente ne tiek jau ir mažai – per 15 spalvų paletė jūsų pasirinkimui. 

Jeigu anksčiau žmonės interjero pagyvinimui rinkosi išskirtinių formų ir tekstūros ryškiaspalves vonios plyteles ar apdailos detales, šiandien pagrindiniu akcentu tampa spalvota vonia ar praustuvas. Toks pasirinkimas išlaisvina nuo poreikio derinti skirtingų atspalvių ar išskirtinės formos plyteles. O spalvoti vonios įrangos sprendimai padeda įgyvendinti išskirtinio ir nenuobodaus interjero idėją paprastu būdu.  

Vonios spalvų įtaka mūsų emocinei būsenai 

Vonios kambarys iš esmės yra siejamas su gera emocine būsena ir teigiamos energijos tėkme. Labai svarbu, kad vonioje esantys vonios baldai ir interjero detalės keltų ne destruktyvius jausmus, o harmonizuotų psichologinę savijautą. Tiesa, spalvos aprangoje ir spalvos vonios kambaryje turi kiek kitokią reikšmę. Todėl prieš renkantis tam tikrus spalvinius akcentus, vertėtų pasidomėti, kaip kiekviena spalva vonioje įtakoja žmogaus emocinę būseną. Ir rinktis tokias, kurios labiausiai atitinka besirenkančiojo psichologinės savijautos poreikius.  

Jau iš esmės spalvotų vonios kambario gaminių pasirinkimas atskleidžia savininko ekstravagantišką ir neįprastą jo asmenybę. Per spalvas interjere žmogus dažnai atskleidžia savo kūrybiškumą bei menišką sielą, o neretai galima įžvelgti ir asmenybės bruožus.  

Pasižvalgius po vonios interjero pavyzdžius bei dizainerių darbų potrfolio čia galima nesunkiai pastebėti kelias vonioje labiausiai dominuojančias spalvas. Žinoma, be tradicinės baltos ir charakteringos juodos spalvos, vonioje galima pamatyti raudonos, oranžinės, geltonos, žalios ir dangiškos mėlynos spalvos derinius.  

Raudona spalva 

Vonios kambaryje yra labai įdomiai pateikiama raudonos spalvos asociacija. Kitaip, nei įprasta manyti, čia ji visiškai nesiejama su agresija, o priešingai – su jaukumu ir saugumo jausmu, tokią aplinką tapatinant su mamos įsčiomis.   

Oranžinė spalva 

Teigiama, kad ši spalva vonioje turi gydomąjį poveikį įvairių fobijų bei nerimo sutrikimų turintiems žmonėms, padeda nurimti ir sutelkti dėmesį. Rekomenduojama šią spalvą rinktis tiems, kuriuos kamuoja stiprūs emociniai išgyvenimai po nesėkmių ar netekčių. 

Geltona spalva 

Tai gerą nuotaiką ir pozityvumą stimuliuojanti, dar kitaip vadinama Saulės ir jos energijos, spalva.  

Žalia spalva 

Ši spalva emociškai siejama su augaline gyvybine energija, rekomenduojama nemigos kamuojamiems bei linkusiems į įvairius susirgimus žmonėms.  

Mėlyna spalva 

Tikriausiai teko girdėti, kad mėlyna spalva ramina, padeda atsipalaiduoti, dėl šios priežasties dažnai dominuoja operacinėje, gydytojų aprangoje. Teigiama, kad ši spalva padeda panirti į meditatyvią būseną, į gilius apmąstymus, teigiamai veikia nervų sistemą.  

Spalvoti PAA vonios gaminiai – Rygos spalvų įkvėpta paletė 

Nesunkiai galima pastebėti, kad šios spalvos bei jų atspalviai sudaro ir PAA vonios gaminių pagrindinę spalvų paletę. Tačiau įkvėpti savo sostinės spalvų, PAA gamintojas vartotojams gali pasiūlyti neribotą savo gaminių spalvinį pasirinkimą iš RAL ar NCS spalvų paletės. Net jeigu tą spalvą reikėtų sukurti ir pritaikyti prie konkrečios kliento vonios kambario detalės ar apdailos plytelių.  

Nuo žemiškų spalvų, granito, ryškių vaisių iki prabangaus auksinio paplūdimio smėlio, sniego bei perlų spindesio vonios kambario šviesoje.  Tačiau tokie gaminiai neabejotinai tampa net itin ištaigingo ir įmantraus dizaino vonios kambario išskirtiniu akcentu 

Spalvotos PAA vonios, praustuvai, dušo padėklai 

Kaip jau supratote, spalvomis „tapomos“ yra ne tik šio gamintojo vonios, tačiau ir vonios kriauklės (praustuvai) bei dušo padėklai. Priklausomai nuo medžiagos, iš kurios gaminiai yra gaminami, skiriasi gaminių asortimentas ir jo siūlomos spalvų paletės. Akmens masės ir akrilo gaminių paletę sudaro itin platus, per 15 spalvų pasirinkimas. 

Akmens masės gamybos technologija leidžia sukurti išskirtinių formų gaminius ir taip atrasti vis naujas dizaino kryptis. Visos PAA akmens masės vonios, akmens masės kriauklės bei akmens masės dušo padėklai gali būti pagaminti pasirinktos spalvos iš pateiktos spalvų paletės. Visai nesvarbu, ar tai bus pastatomas praustuvas, ar praustuvas su spintele, visi praustuvai voniai ir dušo kabinos padai gali būti pasirinktos spalvos. Vos viena kita laisvai pastatoma vonia gali būti išskirtinai tik tradicinės baltos spalvos.  

Iš akrilo yra gaminamos išskirtinai tik akrilinės vonios, kurios pasižymi veidrodiniu lygumu, patvarumu ir ilgaamžiškumu. Akrilinės vonios pasirinkimo atveju jokie spalvų ribojimai taip pat netaikomi – šių vonių spalvų paletė maksimaliai plati. Todėl išskirtinių spalvų dėka jos gali puošti bet kokio dizaino interjerą, o pritaikomos bet kokio dydžio vonios kambaryje.  

PAA gamintojas taip pat siūlo gaminius iš naujos kartos šilko švelnumo Silkstone kompozitinės medžiagos. Prabangiai atrodančios Silkstone kolekcijos vonios ir vonios praustuvai – išvaizda nenusileidžiantys, o tvirtumu net pranašesni už patį marmurą. Tiesa, spalvų paletė šios medžiagos gaminių kur kas siauresnė – įprastai galimos balta ir šilko matinė. Tačiau atskiri gaminiai – kai kurios vonios ir vonios kriauklės iš Silkstone gali būti matinės pilkos ar elegantiškos grafito spalvos.  

Tiesa, renkantis spalvotą vonios santechnikos įrangą, rekomenduojama vengti per daug tokios pat sienų ar grindų spalvos. Idealu pritaikyti minimalistinius akcentus ar vonios santechnikos elementus. Svarbiausia tai, kad pasirinkta spalvų gama vonios kambariui suteiktų šilumos, jaukumo bei išlaikytų žavesį ir skoningumą.